Zaplo – szybkie pożyczki na raty online

Możesz otrzymać nawet 1500 zł! Wypłata pieniędzy co pół roku. RRSO 78,6%

Dokładnie o warunkach - Zaplo
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 3 do 36 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki10000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki10000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 - 22:00
Godziny pracy w weekendy8:00 - 22:00
Banki, w któych firma posiada rachunekPekao, PKO BP, Alior, Millenium
Bazy, z których korzysta firmaKRD, EFRIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 75 lat
RRSO78,6%

Zaplo zapewnia usługi pożyczania pieniędzy przez Internet na długi okres.Firma prowadzi swoją działalność w ponad 13 krajach na całym świecie i już zdążyła udzielić około 7 mln pożyczek. Złożenie wniosku dostępne jest w każdej chwili bez zbędnych formalności. Pożyczkobiorca w przejrzysty i otwarty sposób udziela chwilówek ratalnych na najwyższym poziomie. Oferta pożyczkowa została dopasowana do potrzeb zarówno stałych, jak i nowych klientów firmy. Kwota w wysokości 10 000 zł może zostać udzielona na maksymalny okres 36 miesięcy. Podstawową zaletą serwisu jest możliwość przedłużenia okresu spłaty zobowiązania. W przypadku braku spłaty pożyczki na czasie firma oferuje „wakacje pożyczkowe”. Klient dostaje miesiąc przerwy i nie musi dokonywać spłaty kolejnej raty. Ta opcja jest dostępna po kontakcie z konsultantem firmy.

Korzystne warunki udzielenia pożyczki w Zaplo.pl

Wyróżniającym atutem serwisu Zaplo jest możliwość uzyskania wysokiej kwoty pożyczki na długi okres. Jest to korzystna opcja dla klientów, którzy wpadli w pętle finansowa i nie mogą wywiązać się z długów. Zaletą serwisu jest także możliwość samodzielnego dobierania wysokości rat. Pożyczka na mniejszą kwotę również zawiera możliwość wyboru elastycznych rat. Firma nie wymaga przedstawienia potwierdzenia dochodów, lecz sprawdza zdolność klienta w bazach i rejestrach dłużników. To jest dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają stałych zarobków.

Podstawowe wymagania wobec klienta w Zaplo

O pożyczkę na stronie Zaplo.pl może ubiegać obywatel Polski, w od 20 do 70 lat, który posiada stały adres zamieszkania. Klient powinien także posiadać własny rachunek bankowy i aktywny numer telefonu. Na wyniki rozpatrzenia wniosku wpływa również ocena zdolności kredytowej klienta. Jeśli chce on dostać pożyczkę ratalną, nie może mieć negatywnego wpisu w rejestrze dłużników. Sprawdzania baz dłużników jest konieczne, ponieważ pożyczkodawca musi być pewny, że osoba, z którą podpisuje umowę o współpracy, jest uczciwym pożyczkobiorcą. Zanim złożyć wniosek, należy zarejestrować się na stronie Zaplo. Założony profil umożliwia wygodne korzystanie z serwisu i przyspiesza proces ubiegania się o kolejną pożyczkę.

Etapy wnioskowania o pożyczkę na stronie zaplo.pl

Proces aplikowania o pożyczkę na stronie serwisu wcale nie jest skomplikowany. Gdy będziemy zdecydowani na korzystanie z oferty firmy, należy przejść do strony internetowej i zapoznać się z podstawowymi warunkami dotyczącymi szczegółów uzyskania pieniędzy. Elastyczne suwaki pomogą bezproblemowo dopasować ofertę pożyczki do możliwości klienta. Będziemy mieć podgląd do wysokości rat, które wiążą się z pożyczką. Dalej należy wypełnić formularz rejestracyjny. W celu weryfikacji rachunku klient musi dokonać przelewu na konto firmy. O wynikach rozpatrzenia wniosku pożyczkobiorca będzie poinformowany za pomocą SMS oraz e-mail. W razie otrzymania pozytywnej decyzji koszty zostaną przekazane na konto pożyczkobiorcy w ciągu 15 minut.

Podsumowanie

Firma zapewnia stabilne usługi na przejrzystych warunkach, które nie zawierają ukrytych kosztów. Łatwa rejestracja i prosty proces składania wniosku pozwala na samodzielny wybór dogodnych rat. Dostępna jest możliwość wcześniejszego wywiązania się zadłużenia. W każdej chwili klient także może przedłużyć termin spłaty zobowiązania. Do zalet serwisu można również zaliczyć wysoką przyznawalność, szybkość podjęcia decyzji, możliwość odroczenia terminu spłaty i minimum formalności. Pożyczka na raty jest dostępna bez zabezpieczeń i poręczeń.

Kontakt

Strona internetowawww.zaplo.pl
Telefon221 333 888
222 673 000
Emailkontakt@zaplo.pl
Prawny adres17 Stycznia 56 Warszawa, 02-146
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Zaplo w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!