Zaliczka – online pożyceka do 2000 zł

Złóż wniosek o pożyczkę!

Dokładnie o warunkach - Zaliczka
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 15 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki2000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:30 - 19:00
Godziny pracy w weekendy10:30-16:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
RRSO1971%
Weź Pożyczkę

Zaliczka.pl jest serwisem pozabankowym, który udziela klientom pożyczek na krótki okres. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 2000 zł na termin 30 dni. Suma ta jest dostępna już podczas pierwszego ubiegania się o kredyt. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się szybko i sprawnie przy zachowaniu minimum formalności. Pożyczkobiorca może dokonać spłaty zobowiązania przez inną osobę. Wystarczy podać w tytule przelewu numer pożyczki lub pesel klienta, który posiada niespłaconą pożyczkę. To umożliwia proste i szybkie zaksięgowanie wpłaconej kwoty na poczet zadłużenia właściwego klienta.

Ogólne zasady udzielenia pożyczki w Zaliczka.pl

Serwis oferuje klientom odpowiedzialne udzielenie pożyczki. Oprócz tego Zaliczka  nie sprawdza bazy BIK, jednak weryfikuje wnioskodawców w KBIG. Obecność wpisu w tej bazie ma duży wpływ na odmówienie kredytu. Czyli firma może udzielić wsparcia finansowego klientom, którzy są w stanie wywiązać się z zobowiązania na czas. Dlatego serwis zabezpiecza pożyczkobiorców przed wpadnięciem w pętlę problemów finansowych. Firma dba o rzetelności klientów, z którymi chce współpracować. W takim razie odpowiedzialność leży po obu stronach. Na stronie serwisu znajdziemy niezbędne dane dotyczące procesu ubiegania się o pożyczkę oraz kosztów kredytów. Wszystko to przedstawione zostało w zrozumiałej i czytelnej formie.

Korzystne warunki współpracy z Zaliczka.pl

Wysokość pożyczki jest uzależniona od analizy zdolności kredytowej. Na podstawie tego zostaje wydana decyzja o przyznaniu kredytu i jego wysokości. Otrzymane środki można wykorzystać na dowolne cele. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z konsultantami serwisu, którzy udzielą pomocnej konsultacji. BOK jest czynne od poniedziałku do soboty. Terminowa spłata pożyczki sprzyja budowaniu dobrej wiarygodności finansowej. Dzięki czemu klient łatwiej dostanie chwilówkę w przyszłości. Druga i kolejne aplikacje o pożyczkę na stronie zaliczka.pl udostępniają złożenia wniosku za pomocą SMS. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zapewnia wygodę i oszczędza czas. Pożyczkobiorca nie musi koniecznie mieć dostępu do urządzenia stacjonarnego lub do Internetu. Wystarczy wysłać SMS na odpowiedni numer.

Aplikowanie o pożyczkę w Zaliczka.pl

Zaliczka.pl udziela pożyczek klientom, którzy ukończyli co najmniej 21 lat, obywatelstwo RP i stały adres zamieszkania. Najpierw należy złożyć wniosek na stronie serwisu, wybierając interesującą kwotę i okres zobowiązania. Weryfikacja rachunku odbywa się za pomocą strony pożyczkodawcy. W tym celu,  korzystając ze wskaźników na stronie należy skorzystać z darmowej weryfikacji konta bankowego za pomocą usługi Instantor. Po wypełnieniu formularza pozostaje tylko czekać na decyzję. Po rozpatrzeniu wniosku klient zostanie poinformowany przez SMS. W przypadku uzyskania pozytywnej decyzji przelew środków realizuje się w kilku minut.

Podsumowanie

Rzetelnym klientom oferowane są dobre warunki pożyczania. Dlatego kluczową kwestią jest terminowość spłaty zobowiązania. Pożyczka nie ukrywa dodatkowych opłat. O wszystkich kosztach można dowiedzieć się jeszcze przed złożeniem wniosku. Dostępna jest opcja spłaty zobowiązania przed terminem. W tym przypadku koszty pożyczki zostaną obniżone. W przypadku braku spłaty pożyczki w terminie Klient ma możliwość dokonania refinansowania terminu spłaty pożyczki o 7,14 lub 30dni. Jeśli jednak spłata nie zostanie dokonana sprawa klienta będzie przekazana na drogę

Kontakt

Strona internetowawww.zaliczka.pl
Telefon22 206 21 49
Emailinfo@zaliczka.pl
Prawny adresUl. Przasnyska 6B 01-756 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Zaliczka w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!