Zaliczka – online pożyceka do 2000 zł

Złóż wniosek o pożyczkę!

Dokładnie o warunkach - Zaliczka
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 15 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki2000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:30 - 19:00
Godziny pracy w weekendy10:30-16:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
RRSO1971%

Zaliczka.pl jest serwisem pozabankowym, który udziela klientom pożyczek na krótki okres. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 2000 zł na termin 30 dni. Suma ta jest dostępna już podczas pierwszego ubiegania się o kredyt. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się szybko i sprawnie przy zachowaniu minimum formalności. Pożyczkobiorca może dokonać spłaty zobowiązania przez inną osobę. Wystarczy podać w tytule przelewu numer pożyczki lub pesel klienta, który posiada niespłaconą pożyczkę. To umożliwia proste i szybkie zaksięgowanie wpłaconej kwoty na poczet zadłużenia właściwego klienta.

Ogólne zasady udzielenia pożyczki w Zaliczka.pl

Serwis oferuje klientom odpowiedzialne udzielenie pożyczki. Oprócz tego Zaliczka  nie sprawdza bazy BIK, jednak weryfikuje wnioskodawców w KBIG. Obecność wpisu w tej bazie ma duży wpływ na odmówienie kredytu. Czyli firma może udzielić wsparcia finansowego klientom, którzy są w stanie wywiązać się z zobowiązania na czas. Dlatego serwis zabezpiecza pożyczkobiorców przed wpadnięciem w pętlę problemów finansowych. Firma dba o rzetelności klientów, z którymi chce współpracować. W takim razie odpowiedzialność leży po obu stronach. Na stronie serwisu znajdziemy niezbędne dane dotyczące procesu ubiegania się o pożyczkę oraz kosztów kredytów. Wszystko to przedstawione zostało w zrozumiałej i czytelnej formie.

Korzystne warunki współpracy z Zaliczka.pl

Wysokość pożyczki jest uzależniona od analizy zdolności kredytowej. Na podstawie tego zostaje wydana decyzja o przyznaniu kredytu i jego wysokości. Otrzymane środki można wykorzystać na dowolne cele. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z konsultantami serwisu, którzy udzielą pomocnej konsultacji. BOK jest czynne od poniedziałku do soboty. Terminowa spłata pożyczki sprzyja budowaniu dobrej wiarygodności finansowej. Dzięki czemu klient łatwiej dostanie chwilówkę w przyszłości. Druga i kolejne aplikacje o pożyczkę na stronie zaliczka.pl udostępniają złożenia wniosku za pomocą SMS. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zapewnia wygodę i oszczędza czas. Pożyczkobiorca nie musi koniecznie mieć dostępu do urządzenia stacjonarnego lub do Internetu. Wystarczy wysłać SMS na odpowiedni numer.

Aplikowanie o pożyczkę w Zaliczka.pl

Zaliczka.pl udziela pożyczek klientom, którzy ukończyli co najmniej 21 lat, obywatelstwo RP i stały adres zamieszkania. Najpierw należy złożyć wniosek na stronie serwisu, wybierając interesującą kwotę i okres zobowiązania. Weryfikacja rachunku odbywa się za pomocą strony pożyczkodawcy. W tym celu,  korzystając ze wskaźników na stronie należy skorzystać z darmowej weryfikacji konta bankowego za pomocą usługi Instantor. Po wypełnieniu formularza pozostaje tylko czekać na decyzję. Po rozpatrzeniu wniosku klient zostanie poinformowany przez SMS. W przypadku uzyskania pozytywnej decyzji przelew środków realizuje się w kilku minut.

Podsumowanie

Rzetelnym klientom oferowane są dobre warunki pożyczania. Dlatego kluczową kwestią jest terminowość spłaty zobowiązania. Pożyczka nie ukrywa dodatkowych opłat. O wszystkich kosztach można dowiedzieć się jeszcze przed złożeniem wniosku. Dostępna jest opcja spłaty zobowiązania przed terminem. W tym przypadku koszty pożyczki zostaną obniżone. W przypadku braku spłaty pożyczki w terminie Klient ma możliwość dokonania refinansowania terminu spłaty pożyczki o 7,14 lub 30dni. Jeśli jednak spłata nie zostanie dokonana sprawa klienta będzie przekazana na drogę

Kontakt

Strona internetowawww.zaliczka.pl
Telefon22 206 21 49
Emailinfo@zaliczka.pl
Prawny adresUl. Przasnyska 6B 01-756 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Zaliczka w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!