Wonga pożyczki online – szybkie i na raty do 10000 zł

Za 0 złotych do 30 dni oddajesz tyle, ile pożyczyłeś

Dokładnie o warunkach - Wonga
Darmowa pierwsza pożyczkado 1500 zł na 60 dni
Okres spłatyod 1 do 730 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki10000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki10000 zł
Godziny pracy w dni powszednieod 8:00 do 22:00
Godziny pracy w weekendyod 09:00 do 17:00
Banki, w któych firma posiada rachunekWszystkie
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaBIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat

Pożyczka przez Internet jest idealnym rozwiązaniem problemów finansowych i pomaga wywiązać się pętli długów. Wonga udziela zarówno pożyczek krótkoterminowych, jak i ratalnych na długi okres. Firma powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie udziela pożyczek w 5 krajach UE. Maksymalna możliwa kwota pożyczki ratalnej wynosi 10 000 zł, a najdłuższy okres zaciągnięcia zobowiązania na raty stanowi 2 lata. Stali klienci mogą wnioskować o pożyczkę przez telefon. Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z ofertą firmy i podstawowymi warunkami udzielenia pożyczki.

Korzystne warunki udzielenia pożyczki w Wonga.pl

Serwis ciągle proponuje nowe oferty pożyczek na dogodnych warunkach. Dlatego znana firma cieszy się ogromną popularnością wśród pożyczkobiorców.  W ramach pożyczki krótkoterminowej Wonga udziela chwilówek w wysokości do 1500 zł na okres do 60 dni. Minimalna kwota pożyczki wynosi 50 zł. Zaciągnięcie zobowiązania koniecznie wiąże się ze spłatą dodatkowej prowizji w wysokości 10 zł. Ta opłata jest stała i nie zależy od sumy pożyczki. Warunkiem udzielenia pożyczki na raty jest  pozytywne rozpatrzenie złożonego wniosku. Ponieważ Wonga poddaje dokładnej weryfikacji potencjalnych klientów. Osoby, mające problemy ze spłatą zobowiązań na pewno dostaną negatywną decyzję. Serwis deklaruje jasność i przejrzystość oferty oraz procesu ubiegania się o pożyczkę.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Wonga

Portal pożyczkowy Wonga.pl wskazuje wymagania, które należy spełnić, aby dostać wsparcie finansowe. Jednym z podstawowych warunków jest bycie pełnoletnim i posiadanie obywatelstwa Polski. Górna granica wiekowa nie jest podana.  Zanim klient będzie aplikować o kredyt na raty, należy zadbać o historię kredytową. Pożyczkobiorca nie wymaga przedstawiania udokumentowania dochodów, lecz kontroluje sytuację finansową klientów, sprawdzając rejestry dłużników. Proces aplikowania się o kredyt zaczyna się od rejestracji na stronie serwisu. Zanim przejdziemy do tego etapu, należy przygotować dowód osobisty, telefon komórkowy oraz numer rachunku w banku. Formalności podczas wnioskowania są ograniczone, ponieważ proces nie wymaga  przedstawienia stosu dokumentów i pozwala zaoszczędzić czas.

Weryfikacja klienta w Wonga.pl

W celu weryfikacji tożsamości należy dokonać przelewu w wysokości 0,10 zł na konto firmy. To pozwala upewnić się, że osoba składająca wniosek o pożyczkę nie próbuje wyłudzić cudzych danych osobowych. Po udanej weryfikacji rachunku następuje etap podejmowania decyzji. Jeśli serwis zdecyduje się na udzielenie pożyczki, klient zostanie poinformowany za pomocą SMS o wynikach weryfikacji i przyznaniu pożyczki. Może to potrwać od 15 minut do godziny. Niezwłocznie po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki zostaje zrealizowany przelew na konto klienta.

Podsumowanie

Wonga dba o zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Klientom gwarantowana są pomyślna ochrona danych osobowych, podanych podczas rejestracji. Serwis jest dobrą alternatywą instytucjom pozabankowym. Możliwość uzyskania pożyczki jest dostępna online bez wychodzenia z domu. Stałym klientom oferowane są obniżone koszty pożyczki. Firma sprawdza historię kredytową, współpracując z rejestrami dłużników. Kwoty pożyczek dopasowane są do potrzeb klientów. Kredyt nie zawiera kosztów dodatkowych. Głównymi atutami serwisu są szybkość obsługi, wysoka kwota pożyczki oraz krótki okres oczekiwania na decyzję. Informacje na temat zaciągniętego zobowiązania oraz podstawowe dokumenty można znaleźć po zalogowaniu do profilu klienta.

Kontakt

Strona internetowawww.wonga.p
Telefon+48 22 388 88 88
Emailkontakt@wonga.com
Prawny adresul. Żaryna 2B, bud. D 02-593 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Wonga w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!