Wandoo – szybka pożyczka przez Internet

Nakręć swoje finanse szybką pożyczką do 2500 zł.

Dokładnie o warunkach - Wandoo
Darmowa pierwsza pożyczkado 2500 zł na 30 dni
Okres spłatyod 1 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2500 zł – bez dodatkowych opłat
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednieod 8:00 do 20:00
Godziny pracy w weekendysobtota – od 9:00 do 17:00, niedziela – nie pracuje
Banki, w któych firma posiada rachunekMillenium, mBank, PKO BP, Pekao SA, BZ WBK, Alior
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaInfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów, Rejestr Dłużników ERIF
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 70 lat

Serwis Wandoo.pl oferuje klientom pożyczki krótkoterminowe online w wysokości maksymalnie do 5000 zł. Maksymalny termin spłaty wynosi 30 dni. Oferta pożyczkowa została dostosowana do finansowych możliwości wszystkich kategorii klientów.  Proces uzyskania kredytu przez Internet jest bardzo bezpieczny i zrozumiały. Wymagane jest jedynie złożenia wniosku i wypełnienie odpowiedniego formularzu. Decyzja podejmowana zostaje dość szybko, bez dodatkowych formalności. Nowi klienci mają możliwość otrzymania pożyczki do 2 500 zł za darmo.

Proces udzielenia pożyczki w Wandoo.pl

Najpierw na specjalnym kalkulatorze należy wybrać okres spłaty i kwotę pożyczki.

Dalej musimy wypełnić formularz informacyjny, podając prawdziwe dane osobowe. Kolejnym etapem złożenia wniosku o kredyt jest weryfikacja konta bankowego. W tym celu należy przelać kwotę w wysokości 0,01 zł na rachunek firmy. Gdy wszystkie dane właściciela konta bankowego zgadzają się z danymi podanymi w formularzu rejestracyjnym, konto bankowe klienta otrzymuje status „Zweryfikowane”. Po dokonania wszystkich niezbędnych czynności następuje proces podejmowania decyzji, który trwa kilkanaście minut. O uzyskaniu pożyczki pożyczkobiorca zostanie poinformowany drogą elektroniczną lub za pomocą SMS.

Uzyskanie kolejnej pożyczki na stronie wandoo.pl

Prosec wnioskowania o kolejny kredyt na stronie wandoo.pl jest jeszcze prostszy. Wystarczy tylko zalogować się na swoim profilu i złożyć wniosek. Jako Loginu należy używać adresu e-mail podany podczas przy rejestracji. W przypadku gdy klient nie pamięta hasła, można skorzystać z opcji przypomnienia. Hasło zostanie wysłane na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Nie musisz już dokonywać weryfikacji konta bankowego. Należy tylko potwierdzić, że wszystkie dane podane na profilu klienta są prawdziwe. Więc wystarczy tylko wybrać na suwakach po prawej stronie ekranu kwotę i okres pożyczki i nacisnąć klawisz „Złóż wniosek”.

Dodatkowe możliwości w Wandoo

Dla osób, które składają wniosek po raz pierwszy, oferowana jest możliwość otrzymania pożyczki w kwocie do 2500 zł całkowicie za darmo. W przypadku spłacenia w terminie pożyczki promocyjnej firma bierze na siebie oprocentowania zobowiązania. Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystać z opcji refinansowania zadłużenia przez firmy, współpracujących z serwisem Wandoo na określonych w umowie zasadach. Informacja dotycząca kosztów refinansowania dostępna jest po zalogowaniu do swojego profilu. Więc w razie powstania problemów finansowych i brakiem możliwości terminowej spłaty zadłużenia pożyczkobiorca może przedłużyć okres, wpłacając odpowiednią sumę. W przypadku braku spłaty zadłużenia zostaną naliczone odsetki w wysokości maksymalnej za opóźnienie w spłacie.

Podsumowanie

Wandoo ma do zaoferowania pożyczki online dla osób, które potrzebują wygody i szybkości działania. W czasach rozwoju internetowego nie musimy wychodzić domu w celu uzyskania wsparcia finansowego. Na stronie wandoo.pl łatwo można wnioskować o pożyczkę online i w ciągu maksymalnie 20 minut dostać pieniędzy na konto. W ramach oferty chwilówkowej na termin 30 dni dostępna jest pożyczka darmowa, czyli bez naliczania odsetek i prowizji. Kolejnym atutem jest łatwość aplikowania o kredyt, szybkość działania oraz podejmowania decyzji. Korzystając z online aplikacji, klient może załatwić problemy finansowe w krótkim okresie. Wykorzystując usługi wandoo.pl, koszty błyskawicznie trafiają na rachunek klienta po otrzymaniu decyzji pozytywnej. Pożyczki w wandoo.pl są udzielane szybko i łatwo, bez żadnych formalności jedynie po wypełnieniu krótkiego formularza.

Kontakt

Strona internetowawww.wandoo.pl
Telefon22 380 01 02
Emailinfo@wandoo.pl
Prawny adresWarszawa, ul. Chałubińskiego 8, Warszawa 00-613
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Wandoo w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!