Vivus – szybko ? łatwo ✅ bezpiecznie ? do 7500 zł

Pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł RRSO 0%

Dokładnie o warunkach - Vivus
Darmowa pierwsza pożyczkado 3000 zł na 30 dni
Okres spłatyod 1 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki3000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki7500 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 – 22:00
Godziny pracy w weekendy8:00 – 20:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior, Milennium, Pocztowy, Getin, ING, Pekao, PKO
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaKRD, EFRIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 19 do 78 lat
RRSO649,10%

Vivus jest serwisem udzielającym chwilówek do 7500 zł na termin do 30 dni. Jest możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za darmo w wysokości 3000 zł. Serwis oferuje także pożyczki na raty. Obecnie firma jest największym serwisem w kraju w zakresie usług finansowych, która powstała dopiero w 2008 roku. Vivus udziela kredytu na na kwotę około 80 milionów zł miesięcznie. Temu sprzyja dość agresywny marketing, który prowadzi serwis. Właścicielem serwisu jest firma 4Finance Group, która prowadzi swoją działalność w ponad 10 krajach.

Oferta pożyczkowa serwisu Vivus.pl

Korzystna oferta pożyczek cieszy się dużą popularnością wśród stałych klientów. Nowi klienci mogą otrzymać darmową pożyczkę.  Jednak odroczenie okresu spłaty darmowej pożyczki jest płatne. Aby chwilówka była naprawdę bezpłatną, klient musi dokonać spłaty przed terminem. Lecz należy pamiętać, że pożyczki udzielane są nie każdemu wnioskodawcy. Ponieważ przed udzieleniem pożyczki serwis sprawdza zdolność kredytową pożyczkobiorcy w rejestrach i bazach dłużników. Jeśli zdecydujesz się na bycie stałym klientem firmy, kwota kolejnych pożyczek będzie większa.  Przy ubieganiu się o pożyczkę po raz piąty dostępna jest kwota 7500 zł.

Warunki uzyskania pożyczki w vivus.pl

Aby uzyskać kredyt w Vivus klient musi posiadać obywatelstwo Polski, rachunek w banku, ukończyć 20 lat, mieć stałe zameldowanie na terenie kraju, nie mieć wpisu w rejestrach dłużników i uzyskać dobrą ocenę swojej historii kredytowej. Można dostać bonus zapraszając swoich znajomych do korzystania z usług serwisu. Wystarczy tylko przesłać zaproszenie, wpisując e-mail lub numer telefonu osoby, której chcemy polecić pożyczkę na stronie internetowej Vivus.pl. Za to otrzymasz zniżkę 30 zł za każdego zaproszonego znajomego, któremu została udzielona pożyczka. W razie braku możliwości spłaty zobowiązania w terminie pożyczkobiorca może refinansować zobowiązanie. Maksymalny termin przedłużenia stanowi 30 dni. Opcja ta jest płatna. Kwota przedłużenia jest uzależniona od parametrów pożyczki pierwotnej.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Vivus

Uzyskanie pożyczki online za pomocą serwisu Vivus jest bardzo proste. Najpierw należy zarejestrować się na stronie i wypełnić wniosek rejestracyjny. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę i okres pożyczki. Pod suwakami zobaczymy łączny koszt do zapłaty na koniec terminu. Do wypełnienia kwestionariusza potrzebny jest dowód osobisty, numer telefonu oraz adres e-mail. Musimy także zaakceptować regulamin oraz warunki ramowej umowy. Kolejnym etapem jest weryfikacja rachunku bankowego. W tym celu należy przelać 1 grosz na rachunek bankowy firmy. Decyzja pożyczkowa będzie wysłana za pomocą SMS i na adres e-mail, podany klientem podczas rejestracji. W razie otrzymania decyzji pozytywnej pieniądze zostaną przekazane na rachunek klienta w ciągu 15 minut.

Podsumowanie

Możliwość pożyczki darmowej, przejrzyste warunki uzyskania pożyczki oraz częste promocji przyciągają klientów do stałej współpracy z Vivus. Serwis oferuje wysoką kwotę pożyczki oraz długi termin spłaty zobowiązania. Oprócz tego jest możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za darmo. W przypadku powstania problemów finansowych klient może przedłużyć okres spłaty zadłużenia. Pożyczka w Vivus nie zawiera ukrytych kosztów i cechuje się korzystnymi warunkami współpracy, oferując stałe wsparcie finansowe dla każdego rzetelnego klienta. Automatyczny system podejmowanie decyzji sprawia, że pieniądzy trafiają na konto wnioskodawcy natychmiastowo.

Kontakt

Strona internetowawww.vivus.pl
Telefon221 221 227
222 062 121
Emailkontakt@vivus.pl
Prawny adresul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa, Polska
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Vivus w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!