Vippo – pożyczki online na raty do 5000 zł

Zawsze atrakcyjne warunki bez haczyków

Dokładnie o warunkach - Vippo
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 6 do 36 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie9:00 - 19:00
Godziny pracy w weekendy9:00 - 19:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 25 lat
RRSO257,17%
Weź Pożyczkę

Serwis Vippo oferuje łatwe pożyczki na raty przez Internet. Instytucja pozabankowa prowadzi swoją działalność na rynku finansowym RP od 2017 roku. Jednak za ten krótki okres firma zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów i obecnie cieszy się dużą popularnością. Nie musimy udawać się do banku wypełniać stosów dokumentów i wyjaśniać dlaczego potrzebujemy wsparcia finansowego. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel. Aplikowanie o chwilówkę online jest proste i odbywa się na przejrzystych warunkach. Serwis oferuję pożyczki na raty na okres od 6 do 36 miesięcy. Maksymalna kwota, którą może uzyskać pożyczkobiorca wynosi 5000 zł. Brak limitu dla nowych klientów sprawia, że już za pierwszym razem wnioskodawca może ubiegać się o największą kwotę.

Etapy ubiegania się o pożyczkę w Vippo.pl

Aplikowanie o pożyczkę odbywa się internetowo. Poniżej przedstawione są podstawowe etapy ubiegania się o pożyczkę w Vippo:

 • wybranie okresu i kwoty pożyczki za pomocą suwaków na głównej stronie serwisu;
 • wypełnienie formularzu informacyjnego – należy podać dane osobowe wnioskodawcy, numer konta bankowego, numer telefonu komórkowego;
 • weryfikacja konta – przelew 1 zł na konto firmy;
 • rozpatrzenie wniosku;
 • przelew pieniędzy.

Koszty pożyczki mogą być przekazywane pożyczkobiorcę na trzy sposoby: przelew standardowy, za pośrednictwem czeku GIRO, przelew natychmiastowy BlueCash. Po dokonaniu niezbędnych czynności i otrzymaniu pozytywnej decyzji serwis przekazuje podstawowe dokumenty związane z zaciągniętą pożyczką na adres mailowy pożyczkobiorcy.

Warunki uzyskania pożyczki w vippo.pl

Wnioskodawca musi odpowiadać następującym wymaganiom:

 • wiek od 25 lat;
 • zamieszkanie na terenie kraju;
 • polskie obywatelstwo;
 • ważny dokument tożsamości;
 • konto w banku;
 • dobra historia kredytowa.

Vippo rzetelnie sprawdza swoich klientów przed udzieleniem pożyczki. Dlatego osoby, które mieli w przeszłości lub mają obecnie problemy ze spłatą zobowiązań w bankach czy innych instytucjach finansowych muszą liczyć się z ewentualnym odrzuceniem ich wniosku o pożyczkę. Serwis nie wymaga żadnych zaświadczeń z pracy czy poręczyciela. Pożyczka udzielana jest na warunkach ogólnych, po dokładnej analizie danych podanych podczas wypełnienia wniosku.

Zalety serwisu Vippo

Korzystać z usług firmy można w dowolnym momencie. Zautomatyzowany system rozpatrzenia wniosku pozwala składać wniosek o pożyczkę 24 godziny na dobę. Podstawową zaletą serwisu Vippo jest prosty proces ubiegania się o dodatkowe koszty, brak limitów dla pierwszych klientów oraz brak konieczności przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Dzięki trzem sposobom na przekazanie środków pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy natychmiast.

Niestety firma nie uatrakcyjniła swojej oferty pożyczkowej. O tym świadczy również brak darmowej pożyczki dla nowych klientów. W tym samym czasie możemy mieć tylko jedno zobowiązanie wobec Vippo. Wnioskować o kolejną pożyczkę możemy dopiero po spłaceniu poprzedniej. Jednak pożyczka może być spłacona również przed terminem. Umowa pożyczki nie zawiera żadnych ukrytych opłat. Za pomocą elastycznych suwaków na stronie pożyczkobiorcy można sprawdzić całkowity koszt pożyczki jeszcze przed jej zaciągnięciem. A w terminie 14 dni od momentu podpisania umowy pożyczkobiorca może odstąpić od zawartej umowy. Oprócz tego Vippo stosuje wysokie standardy ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych klienta.

Kontakt

Strona internetowavippo.pl
Telefon22 3 76 00 76
Emailkontakt@vippo.pl
Prawny adresul. Solec 22, Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Vippo w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!
 1. 243899 781749Does your blog have a contact page? Im having a tough time locating it but, Id like to send you an e-mail. Ive got some suggestions for your weblog you may be interested in hearing. Either way, wonderful web site and I look forward to seeing it expand over time. 821119

 2. 942631 783684Following study a handful of the content inside your internet web site now, and that i genuinely such as your method of blogging. I bookmarked it to my bookmark web web site list and are checking back soon. Pls appear into my site as properly and tell me what you believe. 77612

 3. 649114 813785This write-up contains excellent original thinking. The informational content material here proves that points arent so black and white. I feel smarter from just reading this. 170526

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *