TakTo Finanse – szybkie pożyczki na raty do 25000 zł.

Chwilówka online na raty od 3%

Dokładnie o warunkach - TakTo Finanse
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 6 do 36 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki25000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki25000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 - 21:00
Godziny pracy w weekendy8:00 - 21:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior, Millenium, WBK, Inteligo, Pekao, PKO
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaKRD, EFRIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 18 do 75 lat

TakToFinanse jest serwisem pożyczkowym, należącym do spółki ULTIMO. Na początku swojej działalności firma specjalizowała się na rozkładaniu na raty zobowiązań, które Ultimo wykupiło w innych firm pożyczkowych. Teraz serwis rozwinął swoją własną ofertę pożyczkową. Firma udziela kredytów na sumę do 25 000 zł. Spłata może być rozłożona na kilka rat maksymalnie na 3 lata. Z oferty pożyczkowej TakToFinanse może korzystać osoba, która ukończyła 18 lat. Górna granica wieku to 75 lat. Firma sprawdza zdolność kredytową klienta w bazach i rejestrach dłużników BIG oraz KRD. Decyzja o wydaniu pożyczki zależy od wyników analizy historii kredytowej wnioskodawcy.

Jak uzyskać pożyczkę w TakToFinanse.pl

Aby dostać pożyczkę w TakToFinanse, należy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę. Po pozytywnej weryfikacji z wnioskodawcą skontaktuje się doradca, który zaznajomi klienta z dalszymi krokami. Proces wnioskowania kończy się dostarczeniem dokumentów dotyczących pożyczki przez kuriera i podpisaniem umowy. Jest to również weryfikacja danych pożyczkobiorcy, ponieważ podczas dostarczenia dokumentów kurier sprawdza także dowód osobisty. Po dokonaniu wszystkich niezbędnych czynności pieniądze niezwłocznie zostaną wypłacone na rachunek klienta. Jest możliwość odebrania kosztów na poczcie. Całkowity koszt pożyczki składa się z oprocentowania i opłaty przygotowawczej. Serwis cieszy się popularnością ze względu na błyskawiczny proces rejestracji i wysoką sumę pożyczki.

Korzystne warunki uzyskania pożyczki w TakToFinanse.pl

Kredyt w TakToFinanse jest połączeniem lepszych cech produktów, które oferują instytucji finansowe: wysoka kwota pożyczki, długi termin spłaty, elastyczna weryfikacja klienta i korzystne warunki współpracy. Warto zaznaczyć, że spłacając zobowiązania w TakToFinanse na czasie, klient buduje pozytywną historię w bazie BIK. Jeżeli więc klient miał zaległość w pożyczkach bankowych i bank nie chce udzielić pożyczki osobie zadłużonej, może on dostać kredyt na niewielką sumę w TakToFinanse i szybko spłacić zobowiązanie, polepszając własną historię kredytową w rejestrze dłużników BIK. Firma akceptuje różne źródła dochodu.

Zalety serwisu TakToFinanse

Umowa pożyczki zawierana jest przez telefon i za pomocą kuriera. Decyzję o wydaniu pożyczki dostaniemy maksymalne w ciągu godziny od złożenia wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przekazane na konto pożyczkobiorcy za pomocą serwisu Blue Media. Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Jest możliwość spłaty zobowiązania przed terminem. Dokumenty dotyczące pożyczki są dostępne po zalogowaniu się do profilu klienta. Zapoznać się ze szczegółami promocji i zostać jej uczestnikiem można za pośrednictwem głównej strony internetowej serwisu.

Podsumowanie

Osoby, posiadające dowód osobisty, które nie mają zajęcia komorniczego i znajdują się  w odpowiednim wieku mogą ubiegać się o pożyczkę w TakToFinanse. O kolejną pożyczkę można aplikować po spłaceniu 6 rat poprzedniej pożyczki. Czyli jednocześnie można spłacać dwa zobowiązania. Lecz druga pożyczka zostanie udzielona w przypadku rzetelnej spłaty pierwszego kredytu. Dokumenty mogą być dostarczone do klienta kurierem lub pocztą. Jest możliwość nadpłacenia raty. Każda większa wpłata zostanie zaksięgowana na poczet następnej. Zaciągając pożyczkę nie musimy wykupywać zabezpieczenie. W przypadku braku terminowej spłaty zostaną podjęte działania windykacyjne wobec klienta, co wiąże ze sobą dodatkowe koszty. W celu załatwienia problemów ze spłatą zalecamy skontaktować się z konsultantem serwisu, który na pewno udzieli niezbędnej pomocy.

Kontakt

Strona internetowataktofinanse.pl
Telefon801 006 20622 456 3000
Prawny adresul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą TakTo Finanse w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!