SuperRata – szybkie pożyczki na raty do 5000 zł

Dopasuj pożyczkę do swoich potrzeb. Wybierz kwotę i liczbę rat do spłaty.

Dokładnie o warunkach - SuperRata
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 8 do 30 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendysobota: 09:00 - 17:00 niedziela: nie pracuje
Banki, w któych firma posiada rachunekWszystkie
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaBIK, BIG, DeltaVista
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat do 80
RRSO206,51%

Super Rata oferuje dobre warunki współpracy w zakresie udzielenia usług finansowych. Wnioskując o kredyt po raz pierwszy można dostać do 5000 zł na okres 30 miesięcy. Serwis jest nową marką na rynku pozabankowym, która specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Superrata należy do spółki Supergrosz.pl, która również jest właścicielem popularnej w Polsce firmy Super Grosz. Minimalna kwota chwilówki wynosi 1000 zł, a minimalny okres pożyczania 8 miesięcy. Jest to dobre rozwiązanie, kiedy nagłe zaskoczyły nas problemy finansowe.

Super propozycja od Super Raty

Rozmiar pożyczki nie zależy od ilości uzyskanych kredytów w firmie. Zarówno stałym, jak i nowym klientom dostępna jest maksymalna kwota 5000 zł. Wysokość kredytu jest uzależniona od oceny historii kredytowej pożyczkobiorcy. Do kosztów pożyczkowych zaliczane są koszty prowizji oraz odsetki, które są uzależnione od udzielonej kwoty. W celu potwierdzenia podanej przez wnioskodawcę informacji wykorzystuje się aplikacja GroszConnect. Wspomniana opcja pozwala zweryfikować tożsamość klienta w trakcie logowania się do konta bankowego. To sprzyja błyskawicznej weryfikacji danych pożyczkobiorcy i natychmiastowemu przelewu na konto pożyczkobiorcy.

Warunki uzyskania pożyczki w Superrata.pl

Osoba, która ubiega się o pożyczkę ratalną w Superrata.pl musi odpowiadać niektórzym wymaganiom. Podstawowy warunek to wiek klienta. Powinien on mieścić się w przedziałach od 18 lat do 80 lat. Wnioskodawca musi posiadać stałe zarobki oraz rachunek w polskim banku. Oprócz tego pożyczka nie zostanie przyznana, jeżeli wnioskodawca figuruje w bazach i rejestrach dłużników. Jeśli pożyczkobiorca spełnia wymienione warunki, może zarejestrować się na stronie serwisu i wybrać interesujące parametry pożyczki na aktywnych suwakach. Dalej należy nacisnąć klawisz „Złożyć wniosek”. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularzu rejestracyjnego, w którym należy wskazać również dane o pracodawcy, wysokość zarobków oraz numer rachunku w banku.

Zasady udzielenia pożyczki w superrata.pl

Warunki uzyskania pożyczki na raty są bardzo jasne i przejrzyste. Klient zawsze ma możliwość spłaty zobowiązania przed terminem. Wszystkie niezbędne do spłaty dane można znaleźć na stronie serwisu. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z konsultantem firmy. Pożyczka może być odmówiona w przypadku, gdy wnioskodawca znajduje się na liście dłużników, nie dokonał weryfikacji konta bankowego lub na podstawie negatywnej analizy zdolności klienta. Nie możesz ubiegać się o pożyczkę, zanim nie spłacisz poprzednie. Po terminowym uregulowaniu zobowiązania możesz liczyć na współpracę na korzystniejszych warunkach.

Podsumowanie

Do zalet serwisu superrata.pl mozna zaliczyć: nieduże oprocentowanie, prosty formularz rejestracyjny, wysoką granicę wieku oraz zautomatyzowany system podjęcia decyzji. Po rozpatrzeniu wniosku i podjęciu decyzji klient zostaje natychmiastowo poinformowany drogą sms-ową i mailową. W przypadku pozytywnej decyzji przelew gotówki zostaje niezwłocznie zrealizowany na konto wskazane podczas rejestracji. Współpraca odbywa się na zasadach bezpieczeństwa, a firma gwarantuje całkowitą przejrzystość. Pożyczka nie zawiera ukrytych opłat. O wszystkich kosztach dowiesz się jeszcze przed złożeniem wniosku. Umowa pożyczki oraz inne niezbędne dokumenty są dostępne na stronie internetowej firmy. Po uzyskaniu kredytu zostaną one również wysłane na adres mailowy klienta. Niestety firma nie przewiduje opcji przedłużenia terminu spłaty.

Kontakt

Strona internetowasuperrata.pl
Telefon22 102 16 00
Emailkontakt@superrata.pl
Prawny adresCzerniowiecka 6B 02-705 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą SuperRata w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!