Supergrosz – szybkie pożyczki online na raty

Dla nowych Klientów przy jednorazowej spłacie pożyczki w ciągu 30 dni

Dokładnie o warunkach - Supergrosz
Darmowa pierwsza pożyczkado 5000 zł na 30 dni
Okres spłatydo 48 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki10000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki15000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8.00-20.00
Godziny pracy w weekendy9.00-17.00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaKRD, ERIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 21 do 80 lat
RRSO57,8%

Super Grosz oferuje swoim klientom pożyczki w wysokości do 15 000 na termin 48 miesięcy.  Pierwsza pożyczka w wysokości do 10 000 zł jest udzielana za darmo. Firma powstała dopiero w 2015 roku i już zyskała uznanie wielkiej liczby klientów. Przed złożeniem wniosku o kredyt na stronie internetowej portalu zalecamy zapoznać się ze szczegółami współpracy. Rejestracja na stronie, wypełnienie wniosku i weryfikacja tożsamości odbywa się bardzo szybko. Warunki umowy są przejrzyste i jasne, a pożyczka nie zawiera dodatkowych kosztów.

Korzyści pożyczki w Supergrosz.pl

Nowi klienci, którzy zdecydowali się na zaciągnięcie pożyczki w Super Grosz dostaną dodatkowe środki całkowicie za darmo i nie będą ponosić dodatkowych kosztów. Po terminowej spłacie pierwszej pożyczki, pożyczkobiorca może wnioskować o maksymalną kwotę – 15 000 zł. SuperGrosz oferuje pożyczkę ratalną na termin do 48 miesięcy. Jest to  wygodny okres pożyczania, który łatwo można dopasować do uzyskanej kwoty, uwzględniając potrzeby i możliwości finansowe klienta. Ponadto, firma oferuje opcje przedłużenia okresu spłaty pożyczki lub przedterminowej spłaty zadłużenia. W ostatnim przypadku kwota  do zwrotu zostanie zmniejszona. To dodatkowa możliwość, która pozwala klientom wcześniej wywiązać się z zobowiązania na korzystnych warunkach.

Supergrosz – ogólne wymagania

Są konkretne wymagania, które należy spełnić, żeby zostać klientem serwisu. Potencjalny klient serwisu Supergrosz musi posiadać obywatelstwo polskie, ukończyć 21 rok, a maksymalny wiek to 80 lat oraz posiadać rachunek w banku. Potrzebny jest także aktywny numer telefonu. Na wyniki decyzji wpływa także historia kredytowa pożyczkobiorcy i obecność wpisu w rejestrach dłużników. Klientom, którzy figurują w rejestrach BIG lub KRD pożyczka nie zostanie udzielona. O kolejny kredyt można aplikować od razu po spłacie poprzedniego.

Metody weryfikacji w supergrosz.pl

Proces składania wniosek na stronie supergrosz.pl jest bardzo prosty i zrozumiały. Do wyboru klienta są trzy sposoby weryfikacji tożsamości: za pomocą przelewu na konto firmy, za pośrednictwem specjalnej aplikacji oraz w placówce urzędu pocztowego za pomocą czeku GIRO. Po wybraniu na elastycznych suwakach okresu i kwoty pożyczki musisz wypełnić krótki formularz i zarejestrować się na stronie portalu. W przypadku weryfikacji za pomocą aplikacji, odbywa się kilkusekundowe połączenie z rachunkiem klienta. Pozytywny wynik weryfikacji pozwala niezwłoczne dostać pieniędzy na rachunek pożyczkobiorcy. Połączenie z rachunkiem nie pozwala zapisywać danych osobowych wnioskodawcy. Aplikacja tylko porównuje dane podane podczas rejestracji z danymi konta bankowego. Po podjęciu decyzji klient zostanie poinformowany o wynikach za pomocą SMS oraz e-mail.

Podsumowanie

Jeśli zależ Ci na wygodnym kontakcie z firmą pożyczkową, to musisz skorzystać z usług serwisu SuperGrosz. Gdy potrzebujesz pomocy możesz skonsultować się z reprezentantami firmy w dowolnym momencie. Bardzo wygodnym udogodnieniem jest możliwość wyboru sposobu weryfikacji tożsamości, błyskawiczne podjęcie decyzji oraz szybki przelew. Wszystkie koszty są przedstawione w jasny i przejrzysty sposób. Przed uzyskaniem kredytu można zapoznać się z kosztami prowizji i odsetek, które będą pokazane na suwakach na głównej stronie. System udzielenia pożyczki jest całkiem zautomatyzowany. Więc nie musisz długo czekać na decyzję i przelew pożyczki. Dzięki serwisu oszczędzasz czas i możesz cieszyć się pożyczką przez Internet.

Kontakt

Strona internetowasupergrosz.pl
Telefon22 102 15 00
Emailkontakt@supergrosz.pl
Prawny adresul. Czerniowiecka 6B 02-705 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Supergrosz w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!