Soho Credit – chwilówki online do 4000 zł

Pierwsza pożyczka do 1000 zł jest dostępna za darmo

Dokładnie o warunkach - Soho Credit
Darmowa pierwsza pożyczkado 1000 zł na 30 dni
Okres spłatyod 1 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki4000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 - 22:00
Godziny pracy w weekendy8:00 - 20:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior, Milennium, WBK, Mbank, Pekao, PKO
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaBIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 70 lat
RRSO1410,3%

Sohoсredit jest portalem, udzielającym pożyczek online na krótki termin. Pierwsza pożyczka do 1000 zł jest dostępna za darmo na okres 30 dni. Wysokość kolejnej pożyczki to 4000 zł. Serwis należy do firmy Rapid Finance, która prowadzi swoją działalność w Hiszpanii, na Litwie i  Łotwie. SohoCredit udziela szybkich chwilówek wyłącznie przez Internet. Na stronie internetowej firmy znajdziemy przejrzysty kalkulator, który pomaga wybrać kwotę pożyczki i odzwierciedla koszty oprocentowania. Oferta pożyczkowa jest dostosowana do potrzeb osób, które mają problemy finansowe. Dzięki temu serwis cieszy się dużą popularnością i zdobył zaufanie wśród stałych klientów.

Ogólne zasady pożyczania w Sohocredit.pl

Wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest indywidualnie za pomocą systemu automatycznego na podstawie analizy historii kredytowej pożyczkodawcy, a czas podjęcia decyzji jest dość mały. Ze względu na szybkość wypełnienia formularzu rejestracyjnego i minimum formalności, pożyczka trafia na konto wnioskodawcy bardzo szybko. Aplikować o pożyczkę w Sohoсredit mogą osoby, które ukończyli 20 lat. Górna granica wieku to 70 lat. Pożyczkobiorca musi posiadać dowód osobisty i aktywny telefon komórkowy. Serwis nie sprawdza historii finansowej klienta w BIK, lecz weryfikuje KRD i BIG. BOK działa 7 dni w tygodniu do 23 godziny.

Oferta pożyczkowa w sohocredit.pl

Soho Credit jest firma, która podwyższyła kwotę maksymalnej dostępnej pożyczki. Od niedawna nowi klienci serwisu mogą aplikować o 1000 zł za darmo. To jest 2 razy większy limit niż dotychczasowa kwota, która wynosiła tylko 500 zł. Okres spłaty zobowiązania  znajduje się w granicach od 7 do 30 dni. Strona internetowa serwisu jest prosta i przejrzysta. Aby dostać pożyczkę przez Internet, wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz. W przypadku decyzji pozytywnej klient dostanie natychmiastowy przelew na swoje konto. Jest możliwość spłaty pożyczki przed terminem. Niski koszt przedłużenia terminu pozwala szybko i bezproblemowo wywiązać się z zobowiązania.

Jak dostać kredyt krótkoterminowy w Soho Credit

Najpierw musimy zarejestrować się na stronie serwisu i poprawnie wypełnić formularz informacyjny. Należy potwierdzić konto bankowe poprzez dokonanie przelewu w wysokości 0,01 zł na konto pożyczkodawcy. Na to konto zostanie zrealizowany przelew pożyczki. Należy zauważyć, że serwis nie akceptuje przelewów z SKOK. Po dokonaniu wymaganych czynności następuje etap rozpatrzenia wniosku. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji pożyczka zostanie przelana na konto klienta w ciągu 10 minut. Spłata zadłużenia możliwa jest z dowolnego konta bankowego za pomocą bankowości internetowe, w placówce banku lub na poczcie. Dodatkowe koszty mogą być naliczone w przypadku braku terminowej spłaty pożyczki.

Podsumowanie

Udzielenie pożyczki zależy od wyników analizy zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Rzetelnym klientom oferowane są wygodniejsze warunki współpracy. Do zalet serwisu można zaliczyć możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za darmo, niski koszt przedłużenia, tanie kolejne pożyczki, możliwość spłaty zobowiązania przed terminem oraz szybkość podjęcia decyzji. Po spłacie poprzedniej pożyczki możesz wnioskować o kolejną. Kredyt może być odmówiony w przypadku, gdy klient nie spełnił warunków poprzedniej pożyczki, nie dokonał weryfikacji konta, podał nieprawidłowe dane podczas wypełnienia kwestionariusza lub ma zaległości. O udzieleniu pożyczki wnioskodawca zostaje poinformowany za pomocą SMS. Przed terminem spłaty również będziemy dostawać przypomnienia o spłacie zobowiązania.

Kontakt

Strona internetowawww.sohocredit.pl
Telefon+48 222 668 302
Emailinfo@sohocredit.pl
Prawny adresprzy ul. Postępu 18A Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Soho Credit w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!