Rata na plus – pożyczka przez Internet

Serwis pożyczkowy Ratanaplus.pl oferuje pożyczki na raty w wysokości do 5000 zł na maksymalny okres do 12 miesięcy.

Dokładnie o warunkach - Rata na plus
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 2 do 12 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie5000 zł
Wiek pożyczkobiorcyOd 21 do 73 lat

Wygodna propozycja spłaty ratalnej pożyczki jest dopasowana do potrzeb wszystkich klientów. W celu uzyskania kredytu należy wypełnić wniosek rejestracyjny, który weryfikuje się w ciągu kilkunastu minut. Pożyczka online uzyskana za pomocą ratanaplus.pl jest świetnym rozwiązaniem nagłych problemów finansowych. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Podstawowe warunki uzyskania pożyczki ratalnej na stronie Rata na plus

Nie musimy stawiać się w banku i wypełniać stosy dokumentów w celu uzyskania pożyczki ratalnej. Koszty są dostępne online bez wychodzenia z domu. Proces wnioskowania jest przejrzysty i prosty do zrozumienia. Najpierw należy wypełnić formularz, a zatem dokonać weryfikacji rachunku bankowego. Weryfikacja konta odbywa się poprzez dokonanie przelewu w wysokości 1 grosz. Można również użyć weryfikacji natychmiastowej. W tym przypadku weryfikacja rachunku odbywa się ekspresowo bez dokonywania przelewu. Klient również będzie musiał odpowiedzieć na kilka krótkich pytań przez telefon. Środki zostają przelane na konto klienta natychmiastowo po przyznaniu pożyczki. Pożyczkobiorca będzie poinformowany o tym za pomocą SMS lub e-mail.

Kto może uzyskać pożyczkę na raty w ratanaplus.pl

Pożyczka na raty udzielana jest osobom w wieku co najmniej 21 rok. Górna granica wieku stanowi 73 lata. Pożyczka jest udzielana tylko obywatelom Polski. Osobom, które mają wpisy w rejestrach dłużników nie może być przyznany kredyt. Wnioskodawca musi posiadać indywidualny rachunek bankowy. Konto bankowe, którego klient jest współwłaścicielem, nie zostanie zaakceptowane. Oprócz tego, weryfikacji poddaje się telefon komórkowy. Więc musi on być aktywny. Aktualne zatrudnienie wnioskodawcy również jest ważnym elementem analizy zdolności kredytowej klienta.

Łatwe sposoby na spłatę pożyczki ratalnej w Ratanaplus

Spłatę zadłużenia można łatwo dokonać za pomocą indywidualnego przelewu z konta klienta lub trzeciej osoby. Ta opcja także jest dostępna na poczcie lub w oddziale banku. Pożyczka może być spłacona w dowolnym czasie, czyli przed terminem spłaty. Wtedy kwota do zapłaty będzie mniejsza.  Jeśli klient ma problem ze spłatą zobowiązania, należy skontaktować się z konsultantem firmy, który na pewno pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązania. W przypadku braku terminowej spłaty sprawa klienta zostanie przekazana na drogę windykacji długu.Serwis oferuje możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty jej zawarcia.

Podsumowanie

Jednorazowa spłata zadłużenia jest możliwa nie zawsze. Pożyczka ratalna pozwala wywiązać się ze wszystkich zobowiązań finansowych. Ponieważ jest to wygodny i sukcesywny sposób na uregulowanie należności. Produkt serwisu Rata na plus w pełni odpowiada potrzebom rynkowym w ramach szybkich pożyczek na raty. Firma świadczy internetowe usługi finansowe, zapewniając wiarygodną ochronę danych osobowych. Możliwość uzyskania pożyczki odbywa się online bez potrzeby wychodzenia z domu. Szybka pożyczka na raty przez Internet na stronie serwisu jest dostępna 24 godziny na dobę. Z Ratą na Plus klient może być pewny, że nie zostanie zaskoczony przez nagłe problemy finansowe.  Cały proces wnioskowania wyróżnia się szybkością. Wystarczy tylko wypełnić formularz i dokonać weryfikacji konta. Po kilku minutach pieniądze trafią na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Z informacją niezbędną do uzyskania pożyczki ratalnej można zapoznać bezpośrednio na stronie serwisu.

Kontakt

Strona internetowawww.ratanaplus.pl
Telefon85 871 00 60
Emailinfo@ratanaplus.pl
Prawny adresul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III 15-888 Białystok
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Rata na plus w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!