Rapida Money – szybkie i łatwe pożyczki do 25 000 zł

Zła historia kredytowa nie jest istotna, jeśli masz gwaranta

Dokładnie o warunkach - Rapida money
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 12 do 48 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki25000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki25000 zł
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 18 do 75 lat
RRSO46,1%

Rapidamoney oferuje łatwe i szybkie chwilówki przez Internet. Serwis powstał w 2015 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma udzieliła kredytów na kwotę 5 mld zł 230 tys. klientom. Jeśli wnioskodawca posiada gwaranta, historia kredytowa nie bierze się pod uwagę. Poręczyciel nie musi być członkiem rodziny wnioskującego. Gwarantem pożyczkobiorcy może zostać obywatel Polski w wieku od 18 do 75 lat. Wymaga się również posiadanie nieruchomości oraz dobrej historii kredytowej. Oprócz tego żyrant musi posiadać stałe źródło dochodu. W Rapidamoney można dostać do 25 000 zł na okres do 48 miesięcy. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, których wniosek został odrzucony przez instytucję bankową.

Podstawowe zalety serwisu Rapidamoney:

  • złożenie wniosku w 2 minuty;
  • błyskawiczne przelew pieniędzy;
  • brak ukrytych opłat;
  • udzielenie pożyczki osobom ze zła historia kredytową;
  • bezpieczeństwo danych osobowych.

Jak uzyskać pożyczkę w Rapidamoney

O pożyczkę może ubiegać się każda osoba, która ma złą historię kredytową. Podstawowym warunkiem jest przedstawienie poręczyciela. Gwarant musi wyrazić zgodę na spłatę zobowiązania w przypadku braku możliwości pożyczkobiorcy wywiązać się z zadłużenia w ustalonym terminie. Wnioskodawcą nie może być osoba, która została ogłoszona bankrutem lub znajdująca się w trakcie postępowania upadłościowego.

Proces aplikowania o pożyczkę zawiera kilka prostych etapów:

  1. Wybór interesujących parametrów pożyczki – to można zrobić za pomocą elastycznych suwaków na stronie serwisu.
  2. Wypełnienie formularzu i podanie danych gwaranta – podczas wypełnienia wniosku klient podaje własne dane oraz dane osobowe poręczyciela.
  3. Weryfikacja żyranta i pożyczkobiorcy poprzez kontakt telefoniczny – działania tę ma na celu wyeliminowanie oszustwa.
  4. Przelew gotówki na konto wnioskodawcy – po dokonaniu niezbędnych czynności przelew pieniędzy na konto klienta odbywa się w ciągu 15 minut.

Odpowiedzialność gwaranta w rapidamoney.pl

Rapidamoney nie udziela pożyczek bez poręczycieli,  ponieważ obecność żyranta oznacza, że pożyczkobiorca jest godny zaufania. Poręczyciel odpowiada za uiszczenie opłaty przez pożyczkobiorcę. Jeśli klient nie jest w stanie pokryć raty miesięcznej w określonym terminie, gwarant musi dokonać takiej spłaty za niego. Obowiązek spłaty zobowiązania spada na poręczyciela w przypadku gdy pożyczkobiorca umrze lub zbankrutuje. O wszystkich ustaleniach z klientem, gwarant również zostaje poinformowany. Więc przed podjęciem decyzji o zostaniu żyrantem należy dokładnie zastanowić czy pożyczkobiorca będzie w stanie dokonać spłaty pożyczki w określonym terminie.

Zalety i wady Rapidamoney

Do podstawowych zalet serwisu można zaliczyć wysokość pożyczki i długi okres spłaty. Pomoc finansowa oferowana jest osobom, posiadającym negatywną historię kredytową. Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet przy zachowaniu minimum formalności. Nie musisz udawać się do banku, stać w długich kolejkach i wyjaśniać dlaczego potrzebujesz dodatkowych środków. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Stałym klientom oferowane są liczne promocji i programy lojalnościowe. Oprócz tego pożyczkobiorca może dokonać spłaty przed terminem. Jedynym minusem serwisu jest konieczność wskazania gwaranta. Przed zaciągnięciem pożyczki należy zapoznać się ze wszystkimi dokumentami dotyczącymi współpracy z firmą.

Kontakt

Strona internetowawww.rapidamoney.pl
Telefon128 813 123
Emailczesc@rapidamoney.pl
Prawny adresul. Piękna 24 / 26A 00-549 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Rapida money w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!

Leave a Reply