Provemacredit – pożyczka od 1100 do 1500 zł spłacana w ratach miesięcznych

Okres spłaty 6 miesięcy

Dokładnie o warunkach - Provema Credit
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 1 do 6 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki1500 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki2000 zł
Godziny pracy w dni powszednieOd poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00
Godziny pracy w weekendyso. - ndz. nieczynne
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
RRSO283%

Provemacredit oferuje szybkie pożyczki ratalne przez internet. Przy pierwszej pożyczce maksymalna kwota może wynosić 1500 zł. Aplikując o pożyczkę po raz drugi, klient może dostać nawet do 2000 zł. Okres obowiązywania umowy trwa 6 miesięcy. Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku pieniędzy, Provemacredit stanie się wygodnym rozwiązaniem. Oferta firmy skierowana jest do osób, które chcą w prosty i szybki sposób uzyskać niezbędne środki. W celu otrzymania pożyczki na raty wystarczy złożyć wniosek i poczekać na decyzję. Wszystko odbywa się internetowo przy zachowaniu minimum formalności. Podawanie celu podczas składania wniosku nie jest wymagane. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Jak aplikować o pożyczkę na stronie provemacredit.pl

Cała procedura wnioskowania o pożyczkę trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga wychodzenia z domu:

  • rejestracja;
  • wypełnienie wniosku;
  • weryfikacja rachunku;
  • podjęcie decyzji;
  • przelew gotówki.

Najpierw należy uzupełnić wniosek informacyjny, podając dane z dowodu osobistego: imię, nazwisko, numer pesel, adres zamieszkania, datę urodzenia. Oprócz tego pożyczkobiorca musi wskazać adres mailowy oraz numer telefonu. Następnie należy dokonać weryfikacji rachunku bankowego poprzez przelew w wysokości 1 grosz. Firma nie wymaga żadnych dokumentów, jednak sprawdza zdolność kredytową wnioskodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji przelew następuje w ciągu 10 minut. Czasami zdarzają się opóźnienia związane z przerwą w działaniu systemu. Wnioski złożone do godziny 18 rozpatrywane są natychmiast. Po zaciągnięciu pożyczki na adres mailowy klienta zostają wysłane dane do wpłaty, które są również dostępne po zalogowaniu do profilu klienta.

Jak spłacić pożyczkę w Provemacredit

Spłata pożyczki w Provemacredit jest równie prosta, jak proces aplikowania o dodatkowe koszty. Zobowiązanie wypłacanie jest w 6 ratach zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Okres spłaty nie można regulować. Całkowity koszt pożyczki oraz wysokość rat można poznać jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki dzięki wygodnym suwakiem na stronie pożyczkodawcy. W każdym momencie pożyczka może być spłacona przed terminem. Zaciągnięcie kolejnej pożyczki jest dostępne od razu po spłacie poprzedniego zobowiązania. Przed upływem terminu spłaty pożyczkobiorca dostanie sms z informacją o dacie spłaty. W przypadku braku wpłaty naliczane są odsetki w wysokości 14%. Więc jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, nie warto unikać kontaktu z Provemacredit. Rozmowa z konsultantem firmy pozwoli na szybkie odnalezienie pomocnego dla obu stron rozwiązania.

Podsumowanie

W Provemacredit aplikujesz o pożyczkę ratalną na prostych i jasnych warunkach. Opcja wnioskowania przez internet jest bardzo wygodna. Nie trzeba opuszczać domu, wypełniać stosy dokumentów i stać w kolejkach. Wystarczy wybrać interesujące parametry pożyczki i otrzymasz wygodną ofertę. Ważnym priorytetem dla pożyczkodawcy jest bezpieczeństwo i ochrona danych klienta. Dlatego Provemacredit korzysta ze skutecznej technologii, która zapewnia szyfrowanie informacji osobowej. Pożyczka na raty cechuje się elastycznymi warunkami spłaty i nie przewiduje ukrytych kosztów. W przypadku powstania pytań lub wątpliwości na temat pożyczki zawsze można skontaktować się z BOK i wyjaśnić niezrozumiałe kwestie.

Kontakt

Strona internetowaprovemacredit.p
Telefon32 700 77 11
Emailbiuro@provemacredit.pl
Prawny adresul. Konduktorska 33 40-155 Katowice
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Provema Credit w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!