Profi Credit – pożyczka pozabankowa do 25 000 zł

Pożyczka pozabankowa to minimum formalności

Dokładnie o warunkach - Profi Credit
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 6 do 36 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki25000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki25000 zł
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 18 do 80 lat
RRSO89,93%

Profi Credit posiada rozbudowaną sieć oddziałów w całej Polsce i innych krajach UE. Firma ma duże doświadczenia w branży finansowej. Obsługa pożyczkobiorców odbywa się przez agentów serwisu. Dzięki indywidualnemu systemu udzielenia pożyczki serwis zdobył zaufanie wielu klientów. Cały proces wnioskowania odbywa się przez Internet. Aby dostać pożyczkę za pośrednictwem ProfiCredit wystarczy złożyć wniosek i zaprosić do siebie przedstawiciela firmy lub udać się do oddziału instytucji pozabankowej. Szybka, bezpieczna oraz prosta pożyczka może zostać niezbędnym wsparciem we wszystkim nagłych sytuacjach.

Jak uzyskać pożyczki na stronie proficredit.pl

Wizyta agenta zazwyczaj jest możliwa następnego dnia po złożeniu wniosku. Za pomocą Profi Credit zostało udzielono ponad 200 milionów na łączną kwotę około 686 mln zł. Wyróżniającym atutem firmy jest wysoka kwota zobowiązania. Można zaciągnąć pożyczkę na kwotę do 25 000 zł. W celu uzyskania takiej kwoty klient musi spełnić szczególne wymagania. Pożyczkobiorca musi przedstawić zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z rachunku bankowego. O maksymalną wysokość kredytu mogą wnioskować osoby, które ukończyły 30 lat. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na 3 lata. Na głównej stronie internetowej serwisu zobaczymy kalkulator pożyczek. Szczegóły pożyczki, wysokości rat oraz terminu spłaty będą dostępne po wysłaniu formularzu.

Pożyczka dla firmy w Profi Credit

Na stronie serwisu Profi Credit oferowana jest możliwość uzyskania pożyczki przez firmy na kwotę do 4000 zł. Decyzja kredytowa w tym przypadku może zostać podjęta w ciągu 30 minut. Jeżeli klient stara się o większą kwotę okres podjęcia decyzji może być wydłużony nawet do 24 godzin. Warunki pożyczki odpowiadają obowiązującemu prawu. Koszty kredytu znajdują się w granicach ustalonej normy. Oprócz tego klient może odstąpić od umowy kredytu w ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy. W przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania koszty oprocentowania i prowizji zostaną zmniejszone. O takiej spłacie pożyczki klient musi poinformować pożyczkodawcę.

Pożyczka dla zadłużonych w ProfiCredit

Oferta pożyczkowa Proficredyt jest skierowana zarówno do rzetelnych konsumentów, jak i do osób zadłużonych, które posiadają dług w banku lub instytucjach pozabankowych i nie mogą starać się o kolejny kredyt. Profi Credit zapewnia indywidualne podejścia do sytuacji klienta i oferuje pożyczek klientom zadłużonym. W tym przypadku stopień obciążenia poddaje się rzetelnej analizie. Wysokość i raty pożyczki są uzależnione od wyników oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Spłacając raty w terminie dostaniesz zaufanie. Dzięki temu kolejna pożyczka zostanie udzielona na wygodniejszych warunkach. ProfiCredit pomaga ustalić dogodne raty, okres pożyczki i sposób na komfortową spłatę zobowiązania, które są dopasowane do potrzeb wnioskodawcy. O decyzji pożyczkowej klient zostaje poinformowany przez telefon.

Podsumowanie

Aby złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy jedynie posiadanie podstawowych dokumentów. Zdolność kredytowa klienta weryfikuje się przez telefon. Możliwość ratalnej pożyczki nie obciąża budżetu domowego klienta. Firma zapewnia niezbędnego wsparcia finansowego, kiedy nagle zaskoczyły nas problemy finansowe. Serwis nalicza ponad 1500 oddziałów i 3000 agentów. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu konsultantów portalu możliwość otrzymania pożyczki jest dostępna bardzo szybko. Cały proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się przy zachowaniu minimum formalności i nie wymaga zbędnych dokumentów.

Kontakt

Strona internetowaproficredit.pl
Telefon801 805 806
Emailinfo@proficredit.pl
Prawny adresul. Browarna 2 43-300 Bielsko Biała
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Profi Credit w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!