Pożyczka plus – stali klienci do 5000 zł na 45 dni

Pierwsza pożyczka do 2000 zł tylko za 10 zł

Dokładnie o warunkach - Pożyczka plus
Darmowa pierwsza pożyczkado 2000 zł tylko za 10 zł
Okres spłatyod 15 do 45 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendy9:00 – 17:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior, WBK, PKO
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaKRD, EFRIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyOd 21 do 70 lat
RRSO29,9%

Serwis Pozyczkaplus.pl oferuje pożyczki online na krótki termin. Rejestracja na stronie i uzyskanie kosztów odbywa się przy użyciu dowolnego urządzenia. Przekazane przez klienta dane są chronione na zasadach obowiązującego prawa. Maksymalna możliwa kwota pożyczki wynosi 5000 zł na okres 45 dni. Firma nie wymaga stosu dokumentów. Potrzebuje jedynie wypełniania wnioski i weryfikacji rachunku. W ciągu kilkunastu minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji koszty zostają przelane na konto wnioskodawcy. Pierwszym klientom oferowane są dodatkowe możliwości i unikatowe promocji.

Jak działa pożyczka internetowa na stronie Pozyczkaplus.pl

W celu złożenia wniosku o pożyczkę należy wybrać okres i kwotę pożyczki na odpowiednich suwakach. Wnioskując o kredyt na stronie Pozyczkaplus.pl po raz pierwszy dostępna jest kwota w wysokości 2000 zł. W przypadku terminowej spłaty zobowiązania kwota kolejnej pożyczki będzie większa. Lojalnym klientom oferowane są duże rabaty. W celu weryfikacji konta należy dokonać przelewu rejestracyjnego w wysokości 0,01 zł. Po zaksięgowaniu tej kwoty klient dostanie wiadomość z tymczasowym hasłem. Wykorzystując otrzymane hasło, należy zalogować się do profilu na stronie i dokończyć wypełnienie wniosku. Niezwłocznie po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczka zostanie przelana na konto pożyczkobiorcy. W przypadku przelewów międzybankowych trwanie transferu jest uzależnione od czasu.

Zasady udzielenia pożyczki w Pozyczkaplus

Firma Pozyczkaplus jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą. Więc pożyczki udzielane są osobom, które są zdolne do uregulowania swoich zobowiązań finansowych i nie trafiają na drogę windykacji długu. Jednak  aktywne zadłużenie w banku nie może być przeszkodą, jeśli pożyczkobiorca otrzyma pozytywną ocenę swojej zdolności kredytowej. Analiza zdolności kredytowej klienta odbywa się każdorazowo po złożeniu kolejnych wniosków. Nie możesz wnioskować o następną pożyczkę, jeśli nie spłaciłeś poprzedniej. Opcja odstąpienia od umowy pożyczki dostępna jest w okresie 14 dni od zawarcia umowy.

Kto może wnisokować o pożyczkę na Pożyczka plus

W celu uzyskanie pożyczki należy spełniać następujące warunki:

  • być w wieku od 21, górna granica – 73 lata;
  • posiadać polskie obywatelstwo;
  • posiadać stałe zarobki;
  • nie mieć wpisów w rejestrach dłużników;
  • nie naruszać obowiązki terminowej spłaty należności finansowych.

Od osoby ubiegającej się o pożyczkę nie są wymagane potwierdzenie dochodów lub poręczenie. Wystarczy posiadać konto bankowe oraz aktywny telefon. Podczas składania wniosku o pożyczkę zalecany podawać wyłącznie prawdziwe dane, ponieważ osoba klienta również poddaje się rzetelnej weryfikacji.

Podsumowanie

Korzystając z usług firmy, można wziąć udział w promocji, która oferuje pierwszą pożyczkę za 10 zł. W razie powstania problemów ze spłatą zadłużenia jest możliwość przedłużenia terminu na okres, na który klient dostał pożyczkę. Stali klienci serwisu w razie problemów finansowych mogą skorzystać z opcji refinansowania pożyczki. Pożyczka może również zostać zwrócona przed terminem. W przypadku wątpliwości każdy klient może skontaktować się z BOK w dowolny sposób: przez telefon lub e-mail. Na stronie głównej jest także dostępna usługa online chat. Od razu po spłacie zobowiązania pożyczkobiorca może ubiegać się o kolejny kredyt. Kwota kolejnej pożyczki zwykle jest większa od poprzedniej. Podstawowe zalety serwisu to szybkość obsługi i przejrzyste warunki uzyskania pożyczki. Terminowa spłata zobowiązania zalicza pożyczkobiorcę do stałych klientów, którym oferowane są wygodniejsze warunki współpracy.

Kontakt

Strona internetowawww.pozyczkaplus.pl
Telefon85 871 00 52
Emailinfo@pozyczkaplus.pl
Prawny adresul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III Białystok 15-888
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Pożyczka plus w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!