Porady pożyczkowe i pożyteczna informacja

Pożyczki udzielane w domu klienta
Pożyczki udzielane w domu klienta

Pożyczki z obsługą w domu pożyczkobiorcy są starsze niż pożyczki pozabankowe udzielane online. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ aby uzyskać niezbędne wsparcie finansowe nie musimy wychodzić z domu. Pieniędzy otrzymasz od ręki we własnym mieszkaniu. Więc na czym polega usługa udzielenia pożyczki w domu klienta?

Jak bezpłatnie korzystać z kredytu na karcie
Jak bezpłatnie korzystać z kredytu na karcie

W czasach dzisiejszych karta kredytowa jest w każdym portfelu. Taka karta jest limitem pieniędzy, który przyznaje bank po weryfikacji predyspozycji finansowych klienta. Użytkownik musi pamiętać o terminowej spłacie limitu. W przeciwnym razie bank nalicza dodatkowe opłaty. W ciągu 50 dni kwota kredytu nie podlega obciążeniu. Jak więc korzystać z limitu za darmo?

Jak obniżyć koszty kolejnej pożyczki
Jak obniżyć koszty kolejnej pożyczki

Obecnie wiele firm pozabankowych oferuje pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Ta propozycja dostępna jest wyłącznie dla nowych pożyczkobiorców. Druga i kolejne pożyczki wiążą się z dodatkowymi opłatami. Czy można zmniejszyć koszt kolejnego zobowiązania? W poniższym artykule podpowiemy sposoby na zmniejszenie opłat kolejnej pożyczki.

Jak zarobić na pożyczaniu – pożyczki społecznościowe
Jak zarobić na pożyczaniu – pożyczki społecznościowe

Akcje na rynku giełdowym codziennie tanieją, a lokaty nie kuszą już swoim niezbyt wysokim oprocentowaniem. Jeśli chcesz zainwestować gotówkę, zwróć uwagę na pożyczki społecznościowe udzielane przez internet. Za pomocą odpowiednich portali można pożyczać swoje pieniędzy  z oprocentowaniem nawet 25%.

Czy warto pożyczać w mało znanych firmach
Czy warto pożyczać w mało znanych firmach

Pożyczanie pieniędzy nie jest dość łatwe. Na rynku finansowym istnieje wiele firm pozabankowych, oferujących chwilówki przez internet. Przed zaciągnięciem pożyczki musimy dokładnie sprawdzić warunki pożyczania oraz pożyczkodawcę. Nowe firmy często oferują lepsze warunki współpracy w celu zachęcenia klientów. Czy warto jednak decydować się na aplikowanie o pożyczkę w mało znanych firmach?