POLOzyczka – pożycz gotówkę

Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo

Dokładnie o warunkach - POLOzyczka
Darmowa pierwsza pożyczkado 1000 zł na 30 dni
Okres spłatyod 1 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki1000 zł – bez dodatkowych opłat
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 – 18:00
Godziny pracy w weekendy9:00 – 14:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaKRD, EFRIF, BIG Infomonitor, KBIG
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 70 lat

Portal pożyczkowy Polopożyczka oferuje krótkoterminowe chwilówki na termin 30 dni. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 5000 zł. Dostępna jest również możliwość przedłużenia terminu spłaty. Strona serwisu jest prosta i łatwa do zrozumienia. Możemy tam uzyskać niezbędne informacje dotyczące oferty pożyczkowej i odpowiedzi na wszystkie pytania klientów firmy. Za pośrednictwem portalu Polopożyczka.pl można szybko złożyć wniosek o pożyczkę. Serwis jest dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują wsparcia finansowego. W przypadku powstania wątpliwości pomoże nam biuro obsługi klienta. Dzięki tym opcjom klienci mogą łatwo zapoznać się z ofertą firmy i dokonać odpowiedniego wyboru.

Kto może dostać pożyczki na polozyczka.pl

Pożyczka udzielana jest osobom w wieku od 20 do 70 lat. Niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego, konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Wnioskodawca musi mieć polskie obywatelstwo. Konieczne jest także posiadanie stałych zarobków. Pożyczkobiorca nie może znajdować się w rejestrach dłużników. Każdy wnioskodawca poddaje się rzetelnej weryfikacji zdolności kredytowej. Na podstawie takiej analizy podejmowana jest decyzja o wydaniu pożyczki. W przypadku uzyskania pozytywnej decyzji pieniędzy natychmiast trafiają na konto pożyczkobiorcy.

Wymagania do uzyskania pożyczki na stronie POLOzyczka

W celu uzyskania kredytu należy wypełnić prosty formularz i dokonać weryfikacji konta. Podczas składania wniosku przez stałych klientów  nie ma potrzeby wypełniania formularzu ponownie. Wystarczy tylko wybrać kwotę i okres pożyczki. To pozwala zaoszczędzić dużo czasu i upraszcza zbędne formalności. Ponadto pożyczkobiorcy mają podgląd we własne rozliczenie po zalogowaniu się do profilu klienta.  Możemy również skontaktować się z BOK firmy i dowiedzieć się wszelkie informacje dotyczące pożyczki. Konsultanci serwisu udzielą pomocy 7 dni w tygodniu. Takie opcji wprowadza nie każda firma pożyczkowa, dlatego korzystanie z serwisu jest łatwe i przejrzyste.

Korzystne warunki spłaty pożyczki w Polozyczka

Jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić zadłużenia na czasie może ubiegać się o refinansowanie pożyczki. Maksymalny okres przedłużenia wynosi 30 dni. W tym celu należy spłacić koszty dodatkowe. Opłata za wydłużenie terminu spłaty jest uzależniona od kwoty i okresu pożyczki. Ta opcja jest bardzo korzystna w razie powstania nagłych problemów finansowych. Serwis nie wymaga od pożyczkobiorcy ukrytych opłat. O niezbędnych opłatach związanych z ofertą klienci mogą dowiedzieć się w momencie składania wniosku. Pożyczkobiorca nie ponosi kosztów opłaty przygotowawczej lub administracyjnej. Weryfikacja i rozpatrzenia wniosku również nie wiążą się z opłatą dodatkową.

Podsumowanie

O pożyczkę można aplikować przez Internet. Przed złożeniem wniosku należy dokładnie zapoznać się z ofertą firmy, a zatem przejść prosty i szybki proces rejestracyjny. Dalej następuje etap wypełnienia kwestionariusza i weryfikacji konta. Celem portalu jest współczesny rozwój serwisu. W swoją codzienną działalność Polopożyczka wprowadza innowacyjne technologie. Proces składania wniosku, weryfikacji klienta oraz podejmowania decyzji odbywa się online. Pozwala to szybko załatwić nagle problemy i dostać odpowiedniego wsparcia finansowego. Celem serwisu jest tworzenie pozytywnych relacji z klientami i dostosowanie się do ich potrzeb. Ponieważ możliwość szybkiego otrzymania pożyczki jest bardzo ceniona w obecnych czasach. Ponadto doceniane są także łatwość obsługi i minimum formalności.

Kontakt

Strona internetowapolozyczka.pl
Telefon222 302 302
Emailbiuro@solven.pl
Prawny adresal. Wojska Polskiego 62 70-477 Szczecin
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą POLOzyczka w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!