Pierwsza pożyczka za darmo – gdzie ją zdobyć?

Pierwsza pożyczka za darmo – gdzie ją zdobyć?

Nagłe, niespodziewane wydatki mogą się zdarzyć każdemu z nas. Tak samo, jak chwilowy brak gotówki. W takich sytuacjach warto skorzystać z oferty firmy pożyczkowej, szczególnie, kiedy można otrzymać pieniądze zupełnie za darmo. Jak podreperować budżet domowy, nie narażając się na spłatę wysokich odsetek?

RRSO, czyli ile rzeczywiście kosztuje Cię kredyt?

RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania to bardzo ważny element każdego kredytu  i pożyczki. Co się na niego składa?

  • Oprocentowanie pożyczki
  • Ubezpieczenie
  • Prowizja za udzielenie kredytu, czy pożyczki
  • Opłaty dodatkowe

Bardzo często okazuje się, że po dokładnym przyjrzeniu się RRSO, koszt pożyczki znacząco wzrasta, a co za tym idzie, kwota, którą należy oddać jest dużo wyższa od pożyczonej.

Przykładowo: klient decyduje się na pożyczenie 1000 zł na okres 30 dni, jednak po ich upływie musi zwrócić 1300 zł. Różnica tych 300 zł to właśnie dodatkowe koszty, składające się na RRSO.

Prawdopodobnie nikomu nie trzeba tłumaczyć, że nie jest to korzystne dla pożyczkobiorcy. Dodatkowymi opłatami obarczone są wszystkie pożyczki i kredyty, zarówno te udzielane przez banki, jak i firmy pożyczkowe. Jednak niektóre z nich, tak jak Szybka Gotówka, przygotowują dla swoich klientów specjalne oferty, zmniejszające ponoszone przez nich koszty, a tym samym umożliwiające oszczędzanie pieniędzy. Warto zapoznać się z ich ofertą, ponieważ jest bardzo konkurencyjna. Przeczytaj również: jak uzyskać pieniądze w 15 minut?

Pożyczka na dowód przez Internet bez dodatkowych opłat

Szybka Gotówka proponuje swoim klientom udzielenie pierwszej pożyczki zupełnie za darmo, warunki dokładnie opisane tutaj. W ofercie tej nie ma żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. Oprocentowanie jest zerowe, co oznacza, że oddać należy dokładnie taką kwotę, jaka została pożyczona.

Przykładowo: jeśli klient wnioskuje o wypłatę 1000 zł, na okres 30 dni, w dniu spłaty musi oddać 1000 zł i ani złotówki więcej.

Jedynym warunkiem, który musi spełnić, jest terminowy zwrot pieniędzy. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne i pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych.

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty popularnych chwilówek, dokładnie zapoznaj się z proponowanymi przez nie warunkami. Wybieraj te, które proponują pierwszą pożyczkę za darmo i ciesz się przejrzystymi warunkami i niskimi kosztami.