netGotówka – szybkie pożyczki do 1400 zł

Jak również pożyczki ratalne do 4000 zł

Dokładnie o warunkach - netGotówka
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 14 do 42 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki1400 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki4000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00-19:00
Godziny pracy w weekendynie pracuje
Banki, w któych firma posiada rachunekInteligo, Pekao, mBank, PKO BP
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaERIF, BIG, KRD
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
RRSO621,75%

Net Gotówka to serwis pożyczkowy, który udziela chwilówek do 1400 na 42 dni. Firma znajduje się na liście serwisów, oferujących wyróżniającą ofertę na rynku instytucji pozabankowych. Net Gotówka udziela kredyty bez sprawdzania BIK, aplikowanie o pożyczkę jest dostępne 24 godziny na dobę. Spłata zobowiązania następuje jednorazowo w ustalonym okresie. Model chwiłówki tygodniowej nie przewiduje spłaty ratalnej. Opłata zobowiązania musi nastąpić jednorazowo. Jednak stałym klientom oferowane są większe kwoty i możliwość spłaty w ratach na okres do 12 miesięcy.

Ogólne formalności w netGotówka

Firma potrzebuje od klienta przesłania potwierdzenia od pracodawcy o zarobkach. Wspomniane potwierdzenie można ściągnąć w bankowości internetowej. Więc osoby, które otrzymują stały dochód mają ogromne szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku, czyli w weekendy nie ma możliwości kontaktu z konsultantami firmy. Może to spowodować utrudniony kontakt z serwisem. W każdym przypadku można wysłać maila i czekać na odpowiedź. Chwilówka nie jest dostępna dla klientów, którzy pracują za granicą. Weryfikacja historii kredytowej przewiduje sprawdzanie baz i rejestrów dłużników. To oznacza, że osoby, które mają problemy z pożyczką bankową, mają szanse na otrzymanie wygodnej propozycji pożyczkowej.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Net Gotówka

W celu uzyskania pożyczki należy przejść proste etapy złożenia wniosku. Na elastycznych suwakach wybieramy okres i kwotę pożyczki. Po kliknięciu w klawisz „Pożyczam” musimy wypełnić krótki kwestionariusz. Celem weryfikacji należy przelać 1 grosz na konto firmy. Jest to jednorazowe działanie. Wnioskowanie o kolejną pożyczkę będzie szybsze i prostsze. Po dokonaniu niezbędnych czynności następuje etap rozpatrzenia wniosku. W przypadku uzyskania pozytywnej decyzji przelew na konto klienta realizuje się w ciągu 10 minut. O wynikach rozpatrzenia wniosku pożyczkobiorca zostanie poinformowany za pomocą SMS.

Kto może aplikować o pozyczke na stronie netgotowka.pl

O kredyt na stronie serwisu może aplikować osoba, która spełnia poniższe wymagania:

  • posiada obywatelstwo RP i stały adres zameldowania
  • jest pełnoletnią
  • posiada rachunek bankowy, aktywny telefon i adres e-mail
  • dostaje wynagrodzenie na własne konto
  • jest zdolna dokonać spłaty zobowiązania w terminie i nie posiada niespłaconych kredytów w innych instytucjach
  • nie znajduje się na liście dłużników w odpowiednich rejestrach i bazach.

Firma nie udziela pożyczek klientom, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Serwis nie wskazuje górnej granicy wieku. Więc nawet emeryci mogą aplikować o kredyt na portalu.

Podsumowanie

Lojalnym klientom oferowane są lepsze warunki współpracy. Wnioskując o pożyczkę po raz drugi można dostać do 2200 zł. Kwota w wysokości 4000 zł może być spłacana w trybie ratalnym w okresie od 3 do 12 miesięcy. Jeśli masz problem ze spłatą zaległości, należy skontaktować się z konsultantem, który pomoże odnaleźć dogodne rozwiązanie. W przypadku braku kontaktu sprawa klienta zostanie przekazana na drogę windykacji. Pożyczkobiorca może spłacić zobowiązanie w dowolnym momencie. W firmie nie możesz posiadać dwóch pożyczek jednocześnie. O kolejną pożyczkę można wnioskować dopiero po spłacie poprzedniej. O wszystkich kosztach można dowiedzieć się po zalogowaniu do profilu klienta. Pożyczka od Netgotowka może być pomocnym rozwiązaniem kiedy nagle potrzebujesz wsparcia finansowego.

Kontakt

Strona internetowanetgotowka.pl
Telefon731-830-030
Emailkontakt@netgotowka.pl
Prawny adresul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą netGotówka w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!