Mutum.pl – pożyczki na raty do 15000 zł

Chwilówki bez wychodzenia z domu

Dokładnie o warunkach - Mutum
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 12 do 36 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki15000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki15000 zł
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
RRSO55,68%

Mutum.pl to wygodny serwis pożyczkowy, oferujący długotrwałe pożyczki na raty. Pożyczki w Matum dopasowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klientów. Pożyczania w Matum jest bardzo bezpieczne, ponieważ serwis jest odpowiedzialną instytucją. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pożyczkobiorców. Procedura uzyskania pożyczki  jest ograniczona do minimum i odbywa się bez zbędnych formalności. O pożyczkę mogą aplikować zarówno osoby starsze, jak i młode. Nie bedą one miały trudności podczas wypełnienia dokumentów. Zaciągniecie pożyczki na raty odbywa się interentowo bez wychodzenia z domu. Umowa pożyczki oraz dostarczenia pieniędzy odbywa się za pośrednictwem kuriera. Spłata zobowiązania również jest łatwa i następuje zgodnie z harmonogramem, który jest dopasowany do możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Dla domowego budżetu taka spłata jest prawie nieodczuwalna.

Jak uzyskać pożyczkę w Mutum

Wnioskowanie o niezbędne koszty odbywa się online. Najpierw pożyczkobiorca musi spełnić kilka ważnych kroków:

  • założyć konto na stronie serwisu;
  • wypełnić wniosek;
  • wybrać interesujące parametry zobowiązania;
  • otrzymać koszty.

Umowa pożyczki oraz koszty pożyczkowe dostarczane są przez kuriera. W ten moment odbywa się weryfikacja pożyczkodawcy. Kredyt w innej instytucji bankowej nie jest przeszkodą do uzyskania pożyczki  na raty w Matum. Ważne jest jednak, aby wnioskodawca nie miał negatywnego wpisu w rejestrach dłużników. Analiza wniosku i podjęcie decyzji odbywa się na podstawie podanych we wniosku danych.

Warunki udzielenia pożyczkii na stronie mutum.pl

W Matum można zaciągnąć pożyczkę w wysokości od 1000 do 15 000 zł na okres od 12 do 36 miesięcy. O pożyczkę może aplikować osoba w wieku od 20 do 80 lat, która posiada numer pesel i zamieszka na terenie kraju. Ważne jest również to, aby wnioskodawca nie figurował w bazach dłużników. Pożyczkobiorca może zaciągnąć w Matum dwie pożyczki jednocześnie. Ubiegać się o kolejne zobowiązanie można jeszcze przed spłatą poprzedniego. Należy jednak spłacić co najmniej połowę aktualnej pożyczki.

Spłata pożyczki w Matum

Na podany we wniosku adres zostanie wysłany harmonogram spłat. Spłata raty powinna nastąpić w dniu wskazanym w tym dokumencie. Spłata musi odbywać się na indywidualny rachunek bankowy, stworzony specjalnie dla konkretnego pożyczkobiorcy. Jeśli masz problemy ze spłatą, nie warto unikać kontaktu z firmą pożyczkową. W przypadku załatwienia sprawy zalecany jest kontakt z konsultantem firmy, który pomoże odnaleźć pomocne dla obu stron rozwiązanie. Odmowna decyzja może nastąpić w przypadku posiadania negatywnego wpisu w bazach dłużników, nie posiadanie wymaganego wieku czy numeru pesel. Oprócz tego powodem negatywnego wyniku rozpatrzenia wniosku może stać się podanie nieprawdziwych danych we wniosku.

Oprocentowanie pożyczki w matum

Warunkiem udzielenia pożyczki ratalnej jest pozytywna ocena zdolności kredytowej wnioskodawcy.  Maksymalne RRSO wynosi 247,64%. Roczna stopa oprocentowania jest stała i stanowi 10% Za pomocą elastycznego kalkulatora na stronie Matum klient może zapoznać się z całkowitym kosztem zobowiązania i wysokością każdej raty jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki. Więc przed podpisaniem umowy pożyczkobiorca musi uważnie sprawdzać wszystkie dane dotyczące pożyczki.

Kontakt

Strona internetowamutum.pl
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Mutum w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!