Monedo Now – szybkie pożyczki na raty aż do 10000 zł

Umowa pożyczki w 2 minuty ✔ decyzja w przeciągu 15 minut

Dokładnie o warunkach - Monedo Now
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 6 do 24 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki10000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki10000 zł
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
RRSO108%

Monedo Now należy do spółki Kreditech. Serwis udziela pożyczek ratalnych w wysokości 10 000 zł na okres 24 miesięcy. Oprócz tego pożyczkodawca oferuje niskokwotowe pożyczki  do 3 tys. zł na okres 3 miesiące. Zobowiązanie może być podzielona na kilka wygodnych dla klienta rat. Wybierając sumę pożyczki klient także może łatwo zapoznać się z dodatkowymi opłatami, które będą pokazane na głównej stronie portalu pod suwakami. Jest to idealne wyjście z trudnej sytuacji, kiedy nagłe zaskoczyły nas problemy finansowe. Firma oferuje wygodne wsparcie finansowe na korzystnych warunkach.

Wymagania do potencjalnego klienta serwisu Monedo.pl

Każda pełnoletnia osoba może skorzystać z usług firmy Monedo Now. Klient musi posiadać  obywatelstwo RP i własny rachunek bankowy. Pożyczka ratalna udzielana jest klientom z ważnym dokumentem tożsamości oraz aktywnym numerem telefonu. Koniecznie jest posiadanie adresu mailowego. Pożyczka może być odmówiona w przypadku gdy pożyczkobiorca nie dokonał weryfikacji rachunku bankowego, podał nieprawdziwe dane podczas składania wniosku lub posiada niespłacone zobowiązania w Mondeo. O kolejną pożyczkę można ubiegać się dopiero po spłaceniu poprzedniej.

Jak ubiegać się o pożyczkę w monedo.pl

Proces wnioskowania o kredyt zaczynamy od wyboru kwoty i terminu spłaty. Następnie przechodzimy do wypełniania kwestionariuszu oraz założenia profilu klienta na stronie pożyczkobiorcy. Musimy również dokonać weryfikacji rachunku bankowego. W tym celu wystarczy przelać 0,01 zł na konto firmy. Po kilku minutach zostanie do klienta wysłana odpowiedź o przyznaniu lub odmówieniu pożyczki. W przypadku pozytywnych wyników rozpatrzenia wniosku  pożyczkobiorca musi przyjąć ofertę i złożyć podpis online. Firma gwarantuje przelew pieniędzy po kilku minutach. W przypadku transferu międzybankowego może to potrwać dłużej. Po spłacie pierwszego zobowiązania klient może ubiegać się o kolejną pożyczkę nie tylko przez Internet. Dostępna jest także opcja aplikowania za pomocą SMS. Wystarczy pobrać specjalną aplikację na telefon.

Ogólne szczegóły pożyczania w Monedo

Jeśli chcesz anulować złożony wniosek możesz to zrobić do momentu przyznania pożyczki, czyli w trakcie rozpatrzenia. Dlatego musisz wejść na profil klienta lub skontaktować się z konsultantem firmy. Po uzyskaniu kredytu jest dostępna opcja odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Pożyczka może być spłacona przed terminem. Wtedy dodatkowe koszty zostaną obniżone. Jeśli klient dostał negatywną decyzję, może on aplikować o pożyczkę ponownie za kilka dni. Nie jest to decyzja ostateczna. Niestety opcja przedłużenia terminu spłaty nie jest dostępna. Gdy powstanie problem ze spłatą zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Podczas wypełnienia wniosku jest możliwość podania danych karty debetowej wnioskodawcy, a spłata pożyczki będzie pobierana automatycznie.

Podsumowanie

W Mondeo aplikujesz o pożyczkę na przejrzystych i jasnych warunkach. Dla osób zapracowanych opcja wnioskowania online jest bardzo wygodna. Nie trzeba wychodzić z domu i stać w długich kolejkach. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i wysokość rat i otrzymasz dopasowaną ofertę. Bezpieczeństwo i ochrona danych są ważnym priorytetem dla firmy. Dlatego Mondeo korzysta ze skutecznych technologii, które zapewniają szyfrowanie danych osobowych klienta. Pożyczka cechuje się elastycznymi warunkami spłaty i nie posiada ukrytych kosztów. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się z BOK, które jest czynne od poniedziałku do piątku.

Kontakt

Strona internetowawww.monedo.pl
Telefon+48 22 307 46 27
Emailinfo@now.monedo.pl
Prawny adresul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Monedo Now w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!