Lew pożyczka – solidne i tanie pożyczki przez internet

Pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo

Dokładnie o warunkach - Lew pożyczka
Darmowa pierwsza pożyczkado 3000 zł na 30 dni
Okres spłatyod 10 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki3000 zł – bez dodatkowych opłat
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki3000 zł
Godziny pracy w dni powszedniePon.-Pt.: 7:30-21:00
Godziny pracy w weekendySob.-Ndz.: 9:00-17:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaERIF, KRD
Wiek pożyczkobiorcyod 21 do 73 lat

Serwis pożyczkowy Lewpozyczka.pl jest nowoczesną i profesjonalną formą pożyczania pieniędzy. Środki finansowe są dostarczane do klientów w prosty sposób przy zachowaniu bezpieczeństwa. Cały proces udzielenia kredytu odbywa się internetowo. Firma nie wymaga od wnioskodawcy uciążliwych formalności i zbędnych dokumentów. Wszystkie działania firmy podejmowanie są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Obsługa klientów jest prosta, a strona intuicyjna.  Na stronie serwisu dostępny jest wzór umowy pożyczki, z którą należy zapoznać się przed zaciągnięciem zobowiązania.

Dlaczego należy wybrać Lew pożyczka

W celu uzyskania wsparcia finansowego nie musimy teraz wychodzić z domu i stać w kolejkach. Pieniądze będą dostępne online natychmiast po weryfikacji wniosku klienta. Weryfikacja klienta i rozpatrzenie złożonego wniosku zajmuje jedynie 15 minut. Przelew na konto wnioskodawcy dokonuje się od razu po uzyskaniu pozytywnej decyzji. Maksymalna kwota do pożyczenia wynosi 3000 zł na okres nie więcej niż 30 dni. Pierwsza pożyczka jest udzielana za darmo, bez naliczania odsetek i prowizji. Podawany jest również podgląd całkowitych kosztów do spłaty na koniec terminu. W razie powstania problemów ze spłatą jest możliwość przedłużenia terminu wywiązania się z zadłużenia poprzez dokonania wpłaty dodatkowej kwoty.

Proces wnioskowania o pożyczkę na lewpozyczka.pl

Złożenia wniosku o pożyczkę zaczyna się od rejestracji na stronie i wypełnienia formularzu informacyjnego. Pożyczkobiorca musi także dokonać weryfikacji konta bankowego poprzez dokonania przelewu w wysokości 1 grosz. W celu poprawnego złożenia wniosku należy postępować według wskazówek na stronie lub skontaktować się z biurem obsługi klienta. Oprócz tego zdolność kredytowa klienta poddaje się ocenie. Niezwłocznie po analizie wniosku pożyczkobiorca zostanie poinformowany o decyzji drogą SMS-ową i mail-ową. Po zakończeniu terminu spłaty klient ma możliwość przedłużyć okres spłaty do 30 dni. W tym celu wystarczy dokonać wpłaty odpowiedniej kwoty, która zależy od kwoty udzielonej pożyczki. W terminie 14 dni od momentu zawarcia umowy pożyczki można odstąpić od umowy. Spłata zadłużenia także jest możliwa do zakończenia terminu. Wtedy kwota do spłaty będzie mniejsza.

Jakie warunki musi spełniać klient w celu uzyskania kredytu Lewpozyczka

O pożyczkę mogą starać się osoby, które ukończyli 19 lat. Górna granica wieku klienta wynosi 73 lata. Dodatkowo w celu zaciągnięcia pożyczki należy mieć polskie obywatelstwo, posiadać rachunek bankowy i aktywny telefon. Ważne jest, aby wnioskodawca nie był wpisany do żadnego rejestru dłużników. Ponadto, klient firmy musi być aktualne zatrudniony. Pożyczki udzielane są osobom, które nie mają aktywnego zadłużenia. Lecz w przypadku pozytywnej oceny osoby klienta pożyczka w banku nie jest ograniczeniem dla lewpozyczka.pl do udzielenia kredytu.

Podsumowanie

Lewpozyczka.pl jest aktywnym portalem pożyczkowym na rynku chwilówek pozabankowych. Firma udziela pożyczek na dowolny cel, nie wymagając zbędnych dokumentów. Oferta pożyczkowa serwisu została dostosowana do potrzeb wszystkich klientów o różnych możliwościach finansowych. Nowi klienci mają możliwość aplikować o darmową pożyczkę. Natomiast procedura uzyskania kredytu dla stałych klientów jest uproszczona. Nie musimy ponownie wypełniac formularzu informacyjnego lub dokonywać weryfikacji rachunku bankowego. Wystarczy potwierdzić, że dane wnioskodawcy podane na profilu są aktualne i nie potrzebują zmiany. Dalej należy wybrać okres i kwotę pożyczki. Decyzja w tym przypadku jest podejmowana błyskawicznie i nie wymaga dodatkowych formalności.

Kontakt

Strona internetowalewpozyczka.pl
Telefon85 871 00 49
Emailinfo@lewpozyczka.pl
Prawny adresul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III 15-888 Białystok
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Lew pożyczka w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!