Karta Trzynastka – weź do 2000 zł na karcie pożyczkowej

Na 4 miesiące lub dłużej, płacisz tylko za wykorzystany limit

Dokładnie o warunkach - Karta Trzynastka
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 1 do 120 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki4000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:00 - 22:00
Godziny pracy w weekendy09:00 - 22:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 70 lat
RRSO172,12%

Karta Trzynastka oferuje pożyczki w wysokości do 2000 zł, na okres 4 miesięcy. Możesz spłacać chwilówkę w ratach lub w całości. Firma zapewnia wysokiej jakości usługi, łącząc komfort i elastyczność z nowoczesnymi standardami. Pożyczka nie zawiera ukrytych kosztów i niezrozumiałych warunków. Klient płaci za faktycznie wykorzystywane środki. Koszty w Kartatrzynastka są jasne i zrozumiałe. Po upływie promocyjnego terminu korzystania z darmowej pożyczki, płacisz tylko za pobrane środki. Serwis nie obciąża klienta dodatkowymi kosztami za płatność kartą. Musisz tylko być świadom, że pobranie gotówki z bankomatu, wartuje 5 zł niezależnie od sumy pobrania. Jeśli chcesz sprawdzić w bankomacie, jaka suma została do dyspozycji klienta, usługa ta również jest płatna i wartuje 1,5 zł.

Ogólne zasady pożyczki Kartatrzynastka.pl

Klientom, które korzystają z serwisu po raz pierwszy oferowana jest darmowa pożyczka, wysokość której wynosi maksymalnie 2000 zł na termin 31 dni. Kredyt dostępny jest pod postacią karty, która daje możliwość korzystać z limitu pożyczkowego i łatwo spłacić zadłużenie w terminie. W ciągu pierwszego miesiąca korzystania ze środków pożyczkobiorca nie ponosi żadnych kosztów. Jeżeli skorzystasz z kwoty 2000 zł, oddajesz również 2000 zł. Pożyczkobiorca może samodzielnie decydować, jaki sposób spłaty zobowiązania jest bardziej korzystny: spłata jednorazowa lub spłata ratalna. Z oferowanej karty pożyczkobiorca może korzystać w dowolnym miejscu. Dostępna jest możliwość wypłacania pieniędzy w bankomatach. Limit pieniędzy na karcie kredytowej jest odnawialny. To oznacza, iż jeżeli pożyczymy 2000 zł i zwracamy środki w terminie, możemy korzystać z oferowanej kwoty ponownie.

Korzystana oferta pożyczkowa od kartatrzynastka.pl

Po 30 dniach klient ponosi jedynie koszty za wykorzystanie otrzymanej  kwoty. Wyliczany jest koszty w stosunku dziennym. Serwis pobiera 0,22 zł od każdych pożyczonych 100 zł. Jeżeli klient używa karty – opłata miesięczna wynosi tylko 6,60 zł. Za pierwszy miesiąc korzystania ze środków pożyczkobiorca nic nie płaci. Żeby sprawdzić obliczenia można skorzystać z elastycznych suwaków i symulatora. Umowa zawierana jest na okres 6 miesięcy. Jeśli klient będzie zadowolony ze współpracy z Kartatrzynastka, może przedłużyć umowę jeszcze na 6 miesięcy. Wówczas serwis proponuje także wyższy limit pożyczkowy, który wynosi 4000 zł. Wypłacasz tyle, ile potrzebujesz, ponosząc dodatkowe opłaty za korzystanie ze środków.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Karta Trzynastka

Oferta pożyczkowa serwisu Kartatrzynastka skierowana jest do osób w wieku od 20 do 70 lat. Potencjalny klient musi być obywatelem Polskiej i posiadać zdolność kredytową. Firma pożyczkowa dokonuje analizy ryzyka, uwzględniając informacje, która została podana przez wnioskodawcę podczas wypełnienia wniosku. Do wypełnienia formularzu rejestracyjnego potrzebny jest tylko dowód osobisty, aktywnego telefon oraz adres email i rachunek w banku. Oprócz tego w celu uzyskania pożyczki, musimy zarejestrować się na stronie internetowej  serwisu i stworzyć własny profil. Dalej należy potwierdzić dane osobowe, a w przypadku zaakceptowania wniosku – warunki umowy.

Posumowanie

Czasami może się zdarzyć sytuacja, kiedy wniosek zostanie odrzucony. Wynika to z niezrealizowania warunków uzyskania pożyczki. Jeśli pożyczkodawca znajduje się w bazie dłużników, wniosek również nie będzie zaakceptowany. Oprócz tego Karta Trzynastka nie udziela pożyczek osobom, które nie spłaciły zaciągniętego u nich zobowiązania bądź nieprawidłowo uzupełnili formularz. Dlatego musimy poprawnie wypełniać wniosek informacyjny, wpisując wszystkie niezbędne dane.

 

Kontakt

Strona internetowawww.kartatrzynastka.pl
Telefon+48 222 28 28 28
Emailkontakt@kartatrzynastka.pl
Prawny adresul. Twardej 18, 00-105 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Karta Trzynastka w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!