Incredit – szybka pożyczka ratalna do 10000 zł

Pierwszy miesiąc gratis

Dokładnie o warunkach - Incredit
Darmowa pierwsza pożyczkabrak
Okres spłatyod 3 do 12 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki7000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki10000 zł
Godziny pracy w dni powszednie7:00 – 24:00
Godziny pracy w weekendy7:00 – 24:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior, Millenium, WBK, Inteligo, Pekao, PKO
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaKRD, EFRIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyOd 20 do 71 lat
RRSO10%

Firma Incredit działa w sektorze pozabankowym, udzielając długoterminowe pożyczki, które gwarantują otrzymanie niezbędnej kwoty. Wszystkie działania odbywają się sprawnie i przy zachowaniu minimum formalności. Oferty przedstawione na stronie incredit.pl są dostosowane do możliwości finansowych pożyczkobiorców, którzy pilnie potrzebują dodatkowych kosztów. Incredit przyciąga klientów wieloma pozytywnymi cechami. Więc klienci chętnie korzystają z usług firmy ponownie. Proces składania wniosku jest bardzo prosty i łatwy do zrozumienia. Oprócz tego firma oferuje pożyczki na raty. Maksymalna kwota jest równa 10 000 zł, a okres spłaty wynosi 12 miesięcy. Istnieje również ograniczenie wiekowe. Żeby ubiegać się o pożyczkę musisz mieć ukończone 21 lat, lecz nie więcej niż 70 lat.

3 podstawowe kroki do uzyskania pożyczki w Incredit.pl

W celu otrzymania pożyczki na stronie Incredit.pl wystarczy jedynie dokonać 3 prostych kroków:

  1. Wybrać kwotę pożyczki i termin spłaty
  2. Wypełnić formularz rejestracyjny
  3. Dokonać przelewu w celu weryfikacji konta

Wybór kwoty i okresu spłaty jest najważniejszym etapem uzyskania pożyczki. Wysokość pierwszej pożyczki w Incredit.pl zwykle jest niezbyt wielka, do 7000 zł maksymalnie. Kolejne próby uzyskania pożyczki mogą przynieść większe sumy, nawet do 10000 zł. Podstawową zaletą serwisu jest to, że nie musisz oddawać tak wysoką kwotę  jednorazowo. Ponieważ może ona zostać rozłożona na kilka rat. Maksymalna wysokość rat miesięcznych wynosi 12. Najmniejsza kwota pożyczki w Incredit jest równa 800 zł.

Chociaż proces składania wniosku nie jest bardzo skomplikowany, czasami zdarzają się problemy podczas składania wniosku o pożyczkę. W przypadku powstania wątpliwości wnioskodawca może skontaktować się z biurem obsługi klientów. Infolinia jest dostępna zarówno w dni powszednie, jak i w soboty. Niestety w niedzielę BOK jest nieczynne.

Szybka weryfikacja i podjęcie decyzji w incredit.pl

Następnym etapem wnioskowania jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Taki przelew wykonuje się na sumę 1 gr. Proces weryfikacji konta odbywa się bardzo szybko i ma na celu uwiarygodnienie wnioskodawcy. Firma rzetelnie dba o bezpieczne rejestrowanie numeru konta pożyczkobiorcy. Więc nie musimy się bać o przekazanie naszych danych do osób trzecich. Po złożeniu wniosku i dokonaniu przelewu weryfikacyjnego trzeba czekać na decyzję. Rozpatrzenie wniosku również trwa błyskawicznie.  To jest szczególnym atutem instytucji pozabankowych. Ponieważ podjęcie decyzji przez bank może trwac kilka dni. Inkredit.pl rozpatruje wniosek w ciągu 15 minut.  Po uzyskaniu pozytywnej decyzji możemy spodziewać się bardzo szybkiego przelewu.

Kto może ubiegać się o chwilówkę w Incredit

Oferta Incredit.pl skierowane jest do konkretnej grupy klientów. W celu otrzymania pożyczki należy spełniać kilka podstawowych wymogów. Pierwszym i najważniejszym wymaganiem jest wiek wnioskodawcy.  Pożyczki udzielane są osobom w wieku od 21 do 70 lat.  Należy także posiadać obywatelstwo Polski i adres zameldowania, nie mieć żadnych zaległości czy zadłużeń w innych firmach pożyczkowych lub banku. Ponadto musisz posiadać rachunek w banku, telefon komórkowy i stałe dochody. W przypadku spełnienia wszystkich wymogów możesz spodziewać się pozytywnej decyzji.

Podsumowanie

Potrzeby finansowe się różnią. Czasami potrzebujemy wysokiej kwoty, innym razem niższej. Incredit ma do zaoferowania pożyczki od 800 zł do 10 000 zł. Proponowane są również pożyczki ratalne na okres od 3 do 12 miesięcy. Firma dokłada największych starań, byś decyzję o pożyczkę dostał w najkrótszym terminie i szybko otrzymał przelew.

W przypadku polepszenia sytuacji finansowej jest możliwość wcześniejszego spłacenia zobowiązania. Jednak musisz uregulować oprocentowanie i prowizję za faktyczny okres korzystania z kosztów pożyczkowych. Jeśli pożyczkobiorca nie ma możliwości spłacić zobowiązania w terminie, natychmiast zostanie poinformowany o skutkach zwłoki.

Kontakt

Strona internetowawww.incredit.pl
Telefon22 101 04 00
Emailinfo@incredit.pl
Prawny adresJana Pawła II 27 Warszawa, Mazowieckie 00-867 Polska
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Incredit w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!