Hapipożyczki – kredyt na raty do 15000 zł

Firma HapiPożyczki jest powiązana z serwisem Provident, który udziela pożyczek ratalnych.

Dokładnie o warunkach - Hapipozyczki
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 3 do 36 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki15000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki15000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:00-20:00
Godziny pracy w weekendy09:00-17:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior Bank, PKO BP, Pekao, BZ WBK, mBank, Millennium, Getin
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaBIG Infomonitor, ERIF, KRD
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
RRSO99,96%

HapiPożyczki oferuje kredyt do 1500 zł na korzystnych warunkach. Możesz wybrać termin spłaty maksymalnie do 36 miesięcy. Serwis rozumie trudności finansowe swoich klientów i stara się dopasować ofertę pożyczkową do potrzeb pożyczkobiorców. Po złożeniu wniosku klient może liczyć na szybkie podjęcie decyzji. W ciągu kilku minut klient dostanie odpowiedź drogą smsową oraz mailową.

Korzystne warunki pożyczania w Hapipożyczki

Jeśli jesteś zainteresowany usługami instytucji pozabankowych, zalecany zapoznać się z ofertą pożyczkową Hapipożyczki.pl. Wspomniany serwis udziela pożyczek ratalnych o bardzo wysokiej kwocie. Oprócz tego z zobowiązania można wywiązywać się stopniowo na dość korzystnych warunkach. Pożyczona suma może zostać rozłożona na 36 miesięcznych rat. Dla osób, które mają możliwość spłacić pożyczkę wcześniej dostępny jest trzymiesięczny termin spłaty. Oferta firmy jest wygodna i elastyczna, a indywidualne podejście do pożyczkobiorcy sprawia, żę każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Wkacje finansowe na hapipozyczki.pl

Firma nie wyklucza z listy potencjalnych klientów, którzy mają inne zobowiązanie finansowe wobec innej instytucji finansowej. Jeżeli spłacasz należności regularnie, masz dużą szansę na pozytywne wyniki rozpatrzenia kolejnego wniosku. Jeżeli klient nie ma możliwości spłacić raty w ustalonym terminie, firma zapewnia opcję korzystania z wakacji kredytowych. To jest możliwość przesunięcia daty spłaty, ilość razy korzystania z której jest uzależniona od parametrów zobowiązania. Wystarczy poinformować pożyczkodawcę o konieczności odroczenia spłaty. Taka opcja dostępna jest dla klientów, którzy zawarli umowę pożyczki na okres co najmniej 7 miesięcy. Suma pożyczki przy korzystaniu z tej możliwości nie ulega zmianie, lecz okres spłaty pożyczki zostanie wydłużony. Ta jest bardzo korzystna możliwość dla osób, których zaskoczyły nagłe problemy finansowe.

Hapipozyczki – podstawowe wymagania

Jeśli chcesz zostać klientem serwisu, musisz spełniać kilka podstawowych warunków. Firma ma konkretne wymagania w celu dobrej współpracy z rzetelnymi klientami. Potencjalny pożyczkobiorca musi ukończyć 18 lat. Serwis nie wskazuje górnego poziomu wiekowego. Więc emeryci również mogą uzyskać kredytu. Pożyczkobiorca musi posiadać obywatelstwo RP i stały adres zameldowania. To jest bardzo ważne ze względu na konieczność weryfikacji tożsamości klienta. Niezbędne jest również posiadanie telefonu komórkowego i dowodu osobistego. Podczas rejestracji podajemy rachunek bankowy, który później musimy zweryfikować.

Podsumowanie

Gdy chcesz ubiegać się o kredyt pozabankowy, najpierw powinieneś dokładnie zapoznać się z warunkami współpracy. Musisz również upewnić się, że spełnisz warunki wywiązania się z zobowiązania. Zalecamy dokładnie przyjrzeć się ofercie pożyczkowej. Jeśli aspekty zawarcia umowy odpowiadają Cie, możesz przejść do procesu aplikowania. Rejestracja na stronie serwisu nie wymaga zbędnych formalności. Przy użyciu elastycznych suwaków należy wybrać kwotę i termin spłaty. Zostaną od razu wyświetlone parametry pożyczki oraz całkowity koszt na koniec terminu. Kolejnym etapem jest wypełnienie kwestionariusza. Należy podawać tylko prawdziwe dane, ponieważ pożyczkobiorca poddaje się rzetelnej weryfikacji i może być poproszony o wejście pod specjalny link w celu aktywacji profilu klienta lub dostanie telefon od konsultanta firmy w celu weryfikacji tożsamości. Niezbędne jest dokonanie weryfikacji rachunku bankowego. W razie pozytywnego rozpatrzenia wniosku możemy na błyskawiczne otrzymanie pieniędzy.

 

Kontakt

Strona internetowahapipozyczki.pl
Telefon22 395 85 87
Emailbok@hapipozyczki.pl
Prawny adresAl. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Hapipozyczki w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!