Halopozyczka – szybka pożyczka pozabankowa do 5000 zł

Pierwsza pożyczka za DARMO* do 2000 zł RRSO: 0%

Dokładnie o warunkach - Halopozyczka
Darmowa pierwsza pożyczkado 2000 zł na 30 dni
Okres spłatyod 5 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendysobota: 08:00 – 15:00 niedziela: nie pracuje
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaBIK, Infomonitor, KRD, ERIF
Wiek pożyczkobiorcyod 18 do 75 lat
RRSO1983,1%

Halopożyczka należy do spółki Primus Finanse. Serwis Halopożyczka jest instytucją pozabankową, która zajmuje się udzielaniem pożyczek. Maksymalna kwota do uzyskania podczas wnioskowania o chwilówkę po raz pierwszy wynosi 2000 zł. Kredyt w Halopożyczka udzielany jest na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest udzielana za darmo, lecz należy ją spłacić w terminie. Jest to bardzo korzystna metoda pożyczania, ponieważ oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Firma ma duże doświadczenie w zakresie usług pożyczkowych. To świadczy o prestiżu serwisu, który sprzyja zaufaniu ze strony stałych i nowych klientów.

Warunki otrzymania pożyczki w Halopozyczka

Firma nawiązuje pozytywne relacji z klientami, oferując pożyczki przy zachowaniu minimum formalności. To ułatwia proces uzyskania pożyczki i oszczędza czas. Nie musimy odwiedzać placówki bankowej i długo czekać w kolejkach. Pożyczka jest dostępna online z dowolnego urządzenia.  Analiza aplikacji w Halopożyczka odbywa się bardzo rzetelnie. Sprawdzane są dane klienta oraz obecność wpisu w bazach dłużników. Sprzyja to odpowiedzialnemu rozpatrzeniu wniosku i szybkiemu podjęciu decyzji. Więc przed ubieganiem się o pożyczkę należy uwzględnić własną historię kredytową. Złe wyniki oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy mogą spowodować podjęcie decyzji negatywnej.

Ważna decyzja razem z halopozyczka.pl

Jeśli masz problem przed lub podczas składania wniosku zalecamy  kontakt z BOK, którego konsultanci na pewno udzielą niezbędnej pomocy. Biuro jest czynne 5 dni w tygodniu. Uzyskasz informację zarówno w zakresie pozyskiwania środków dodatkowych, jak i w kwestii zarządzania budżetem własnym. To bardzo ważna informacja dla pożyczkobiorców, którzy chcą dostać pożyczkę przemyślanie. Jeżeli decyzja jest rozsądna,  klient będzie łatwo spłacać pożyczkę w terminie. Pożyczkę należy spłacać na czasie, ponieważ ma  to wpływ na dalsze udzielenie pożyczek przez serwis Halopożyczka.pl.

Halo pożyczka – podstawowe wymagania

Jeśli chcesz zostać klientem serwisu Halopożyczka, musisz spełnić kilka wymagań. Podstawowym warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie obywatelstwa Polski. Oprócz tego należy ukończyć 18 lat. Górna granica wieku wynosi 75 lat. Darmowa pożyczka, nie może być udzielona osobom, które posiadają inne zobowiązania finansowe w tej firmie. Na pozytywny wynik podjęcia decyzji pożyczkowej wpływa dobra historia kredytowa. Halopożyczka weryfikuje obecność wpisu w rejestrach dłużników. Sprawdzenie tej informacji jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa i dobra zarówno pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy. Jeśli klient spełni wszystkie warunki  pierwszej pożyczki, może on łatwo ubiegać się o kolejna pożyczki i dostać wyższą kwotę.

Podsumowanie

Proces aplikowania o pożyczkę jest bardzo prosty. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową firmy i złożyć wniosek. Za pomocą elastycznych suwaków wybieramy kwotę i okres pożyczki. Zostanie nam od razu pokazany całkowity koszt do oddania. Następnie wnioskodawca musi przejść proces weryfikacji. Sprawdzana jest autentyczność danych podanych podczas rejestracji, czyli adres mailowy oraz numer telefonu. Weryfikacja rachunku może odbywać się za pomocą Szybkiej Identyfikacji lub przez dokonanie przelewu w wysokości 1 zł na konto firmy. Proces rozpatrzenia wniosku trwa zaledwie kilka minut. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczka niezwłocznie trafia na konto klienta.

Kontakt

Strona internetowahalopozyczka.pl
Telefon22 205 06 61
Emailkontakt@halopozyczka.pl
Prawny adresWarszawa (02-685) przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Halopozyczka w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!