Freezl – pożyczka online bez BIK i bez zaświadczeń

Weź kredyt z freezl, piąt raz i otrzymasz darmową pożyczkę od 100 do 5000 złotych

Dokładnie o warunkach - Freezl
Darmowa pierwsza pożyczka100 zł na 30 dni
Okres spłatyod 1 do 35 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszedniePn. - Pt. 8:00 - 19:00
Godziny pracy w weekendySo. 9:00 - 17:00 Nd. 9:00 - 17:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku pieniędzy, zalecamy skorzystać z serwisu Freezl.pl. To portal internetowy, który oferuje pożyczki krótkoterminowe online. W ofercie firmy znajdziesz pożyczki w wysokości od 100 do 5000 zł. Proces uzyskania kredytu jest bardzo szybki i przejrzysty. Wystarczy jedno kliknięcie i w kilkanaście minut pieniędzy trafią na konto pożyczkobiorcy. Ta bezpieczna forma pożyczki spełnia wszystkie wymagania dobrej chwilówki. Platforma pożyczkowa pomaga błyskawicznie otrzymać koszty dodatkowe na załatwienia dowolnych problemów finansowych.

Jak działa serwis Freezl.pl

Przed złożeniem wniosku wybierz kwotę pożyczki i termin spłaty zobowiązania. Zostanie od razu pokazany całkowity koszt pożyczki. Suma kredytu zależy od klienta. Maksymalnie można dostać nawet do 5000 zł. Kolejnym etapem jest wypełnienie wniosku online. Podstawowym atutem jest możliwość logowania się na profil klienta przez Facebook. Niezbędną jest także weryfikacja rachunku bankowego. Nie musisz dokonywać żadnej wpłaty na rachunek bankowy firmy. Wystarczy zalogować się przez specjalną aplikację do swojego konta bankowego. Procedura ta jest jednorazowa. Weryfikacja wniosku trwa zaledwie kilka minut. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji możesz czekać na szybki przelew. Nie zapomnij o terminowej spłacie zadłużenia, ponieważ będą na Ciebie czekały skutki negatywne w postaci dodatkowych kosztów.

Promocji unikalne od Freezl

Dla stałych klientów serwisu Freezl.pl dostępny jest program lojalnościowy, który oferuje co piątą pożyczkę za darmo. Żeby skorzystać z takiej promocji, wystarczy ubiegać się o pożyczkę co najmniej na okres 14 dni i oddawać koszty w terminie. Piąta pożyczka będzie darmową, czyli bez naliczania odsetek i prowizji.  Lecz należy pamiętać, że kwota pożyczki promocyjnej nie może być większa od kwoty pożyczki poprzedniej. Freezl także oferuje klientom współpracę. Czyli każdy pożyczkobiorca może zarabiać razem z serwisem. W tym celu musisz polecić firmę swoim znajomym. Za każdego nowego klienta, który otrzyma kredyt z polecenia stałego pożyczkobiorcy, ostatni otrzyma zniżkę na kolejny kredyt w wysokości 40 zł.

Podstawowe zalety freezl.pl

Każdy klient portalu pożyczkowego Freezl może korzystać z bardzo wygodnej i błyskawicznej rejestracji na stronie za pomocą Facebook. Przez sieć społecznościową można również kontaktować się z biurem obsługi klienta. Weryfikacja konta bankowego  odbywa się szybko, bezpiecznie i nie wymaga przelania żadnych kosztów na rachunek pożyczkodawcy.  Pożyczka online jest dostępna bez wychodzenia z własnego mieszkania w ciągu 15 minut. Ponadto, serwis nie sprawdza zdolności kredytowej wnioskodawcy w BIK i nie wymaga potwierdzenia zarobków. Każdy klient bez ograniczenia może wziąć udział w programie lojalnościowym i uzyskać darmową pożyczkę. Po zakończeniu terminu spłaty jest możliwość refinansowania pożyczki, czyli przedłużenia okresu spłaty zobowiązania na okres do 30 dni.

Podsumowanie

Serwis Freezl gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych klienta, podanych podczas składania wniosku. Uzyskanie pożyczki jest bardzo proste i nie wymaga zbędnych formalności. Platforma Freezl ograniczyła procedurę kredytową do minimum. Wystarczy posiadać dowód osobisty i konto w banku. Pieniądze mogą zasilić rachunek klienta już po złożeniu wniosku. Pozytywna weryfikacja wymaga jedynie 15 minut. Pożyczka jest udzielana bez dokonania przelewu weryfikacyjnego. Firma Freezl.pl jest nastawiona na długotrwałą współpracę z klientami. Serwis stara się dobrać dla swoich klientów najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Kontakt

Strona internetowafreezl.pl
Telefon+48 22 87 383 87
Emailinfo@freezl.pl
Fax+48 22 350 78 44
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Freezl w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!