Finansowo – tanie pożyczki społecznościowe do 30000 zł

Pożyczaj i inwestuj pieniądze

Dokładnie o warunkach - Finansowo
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłaty
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki30000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki30000 zł

Finansowo to serwis społecznościowy, który zapewnia usługi pożyczania między ludźmi. Proces udzielenia pożyczek odbywa się bez pośrednictwa instytucji finansowych i gwarantuje klientom wygodę i szybkość. Serwis łączy ludzi, które mają pieniądze, z tymi kto chce tę pieniędzy pożyczyć. Ten proces odbywa się dzięki nowoczesnym technologiom i rozwojowi technologicznemu. Serwis pełni jednocześnie dwie podstawowe funkcji: pożyczanie osobom, które potrzebują dodatkowych środków i inwestowanie pieniędzy. Finansowo daje możliwości realizowania potrzeb finansowych każdego klienta.

Ogólne zasady uzyskania pożyczki za pośrednictwem Finansowo.pl

Dzięki serwisu pożyczka udzielana jest na korzystnych warunkach. Pożyczkobiorca ma duży wybór ofert pożyczkowych i może sam decydować ile chce pożyczyć, na jaki okres oraz jakie będą koszty pożyczki. Oprócz tego, klient serwisu może negocjować koszty refinansowania zobowiązania. Pożyczkodawca dokonuje przelewy na rachunek pożyczkobiorcy wskazany podczas rejestracji na stronie. Do dyspozycji pożyczkodawcy są szereg narzędzi oceny wiarygodności klienta. Pożyczkodawca zawsze może sprawdzić opinię o wnioskodawcy na profilu klienta i zapoznać się z historią pożyczkową.

Jak dostać pożyczkę za pomocą finansowo.pl

W celu otrzymania środków należy zarejestrować się na stronie portalu i wypełnić wniosek rejestracyjny. Podczas wypełnienia wniosku wskazujesz interesujące warunki wspólpracy i dane osobowe. Jeśli dokonasz weryfikacji dobrowolnej zwiększysz swoją szansę na otrzymanie dobrej propozycji. Dalej musisz dokonać opłaty serwisowej. Oprócz tego rachunek klienta również poddaje się weryfikacji. W tym celu należy dokonać przelewu w wysokości 1 grosz na konto serwisu. Pożyczkę należy spłacić w ustalonym terminie. W przeciwnym razie koszty kredytu zostaną obciążone dodatkowymi opłatami. W trakcie weryfikacji sprawdzany jest dowód osobisty, telefon komórkowy, adres e-mail oraz rachunek bankowy. Dodatkowo klient może być poddany weryfikacji w bazach i rejestrach dłużników oraz poproszony o przesłanie dokumentów, potwierdzających dochody.

Skutki zalegania ze spłatą w Finansowo

Po uzyskaniu pożyczki wnioskodawca i pożyczkodawca otrzymują od serwisu potwierdzenie zawarcia umowy. Ten dokument jest podstawowym w celu złożenia pozwu do sądu i podjęcia działań windykacyjnych w przypadku braku spłaty w terminie. Jeśli Pożyczkobiorca nie dokonuje spłaty swojego zobowiązania na czasie, naraża się na egzekucję uciążliwą i postępowanie komornicze. Za tym idzie naliczanie kosztów dodatkowych. Oprócz tego, osoba. Która zalega ze spłatą przekreśla przyszłe szanse na uzyskanie pieniędzy na innych portalach pożyczkowych, ponieważ zostaje wpisana do bazy dłużników. Dlatego należy spłacać zobowiązania na czasie.

Podsumowanie

Uzyskać pożyczkę za pośrednictwem serwisu można umieszczając wniosek na portalu. W czasie akceptacji propozycji przez wnioskodawcę następuje etap zawarcia umowy pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą. Dalej pożyczkodawca dokonuje przelewu bezpośrednio na konto bankowe pożyczkobiorcy. Pożyczkobiorcą może być tylko osoba pełnoletnia, która posiada obywatelstwo RP. Oprócz tego klient musi posiadać rachunek w banku i aktywny telefon. Klientom nadają się ratingi od A do F, gdzie A jest najwyższy poziom, a F – najniższy. Dzięki usługom serwisu każda potrzebująca osoba może dostać pożyczkę na bardzo atrakcyjnych warunkach bez pośrednictwa banku.

Kontakt

Strona internetowafinansowo.pl
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Finansowo w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!