Finansowe posiłki – pożyczysz szybko do 3000 zł

Szybka pożyczka do 3000 zl za darmo – rrso 0%

Dokładnie o warunkach - Finansowe posiłki
Darmowa pierwsza pożyczka3000 zł
Okres spłatyod 10 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki3000 zł – darmowa, bez żadnych kosztów
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki3000 zł
Godziny pracy w dni powszednieod 8:00 do 21:00
Godziny pracy w weekendyod 9:00 do 17:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior, WBK, PKO
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaERIF, KRD, BIG
Wiek pożyczkobiorcyod 19 lat

Serwis Finansoweposilki.pl jest nową marką na rynku chwilówek online. Firma oferuje błyskawiczne wsparcie finansowe dla każdego klienta. Portal pożyczkowy Finansoweposilki.pl udziela kredytu online do 3000 zł na okres do 30 dni. Proces wnioskowania o pożyczkę zachowuje minimum formalności, gwarantuje szybką decyzję i szybki przelew na rachunek w kilkanaście minut. Firma jest wiarygodnym partnerem, ponieważ gwarantuje bezpieczne przechowywanie i przetwarzanie informacji, która zostaje przekazana przez klienta podczas składania wniosku. Wszystkie działania podejmowane są zgodzie z podstawowymi przepisami prawa i zachowują zasady bezpieczeństwa. Przy pomocy Finansoweposilki.pl łatwo i prosto uzyskasz koszty, których naprawdę potrzebujesz.

Jak dostać pożyczkę na stronie finansoweposilki.pl

Łatwy proces składania wniosku pozwala szybko dostać niezbędnego wsparcia finansowego. Za pomocą suwaków należy wybrać kwotę pożyczki i termin spłaty. Za chwile zostanie wyświetlony całkowity koszt pożyczki, czyli łączna kwota do zapłaty po zakończeniu terminu. Następnie musisz podzielić się z firmą informacją o sobie i wypełnić formularz informacyjny. Kolejnym krokiem jest dokonanie przelewu 0,01 zł w celu weryfikacji rachunku bankowego. Po podjęciu decyzji klient zostanie poinformowany za pomocą SMS o wynikach rozpatrzenia wniosku. W razie decyzji pozytywnej gotówka trafia na konto klienta w ciągu 5 minut.

Przyznanie pożyczki na Finansoweposilki.pl

Podczas udzielenia pożyczki zdolność kredytowa wnioskodawcy poddaje się szczegółowej analizie. Przyznanie kredytu zależy od wyników tej oceny. Brak terminowej spłaty pożyczki powoduje skutki negatywne. Pożyczkobiorca będzie zobowiązany do zapłaty kosztów dodatkowych,  związanych z podjęciem czynności windykacyjnych przez firmę chwilówkę, których celem jest odzyskanie należności. Klientom przysługuje prawo odstąpienia od umowy kredytu w terminie 14 dni od jej zawarcia. Wpłaty można dokonać w dowolnym momencie, czyli przed terminem. Od razu po spłacie zobowiązania możesz starać się o kolejna pożyczkę. Terminowa spłata zadłużenia zwiększa szansę na uzyskanie większej kwoty podczas wnioskowania o pożyczkę po raz drugi. Pierwsza pożyczka jest udzielana za darmo. Należy spłacić ją w terminie. Ponieważ brak terminowej spłaty powoduje naliczanie odsetek i prowizji za korzystanie ze środków promocyjnych.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Finansowe posiłki

Żeby uzyskać pożyczki online za pomocą serwisu Finansoweposilki, należy spełniać następujące warunki:

  • posiadać polskie obywatelstwo;
  • nie mieć wpisu do baz i rejestrów dłużników;
  • być w wieku 19 lat; górna granica to 73 lata;
  • posiadać aktywny rachunek bankowy oraz telefon;
  • przedstawić zaświadczenie o zarobkach.

Osoby, które posiadają niespłacony kredyt w banku, również mogą starać się o kredyt. W przypadku pozytywnego wyniku oceny zdolności finansowej wnioskodawcy, zobowiązanie wobec banku nie jest przeszkodą do udzielenia pożyczki. Po spełnieniu powyższych warunków i prawidłowego złożenia wniosku odbywa się automatyczne badanie zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pozytywna decyzja powoduje natychmiastowy przelew pożyczki na konto klienta.

Podsumowanie

Serwis Finansoweposilki jest wygodnym i bezpiecznym sposobem na szybkie uzyskanie gotówki. Podstawową zaletą firmy jest internetowy proces wnioskowania o pożyczkę bez żadnych formalności. Szeroka oferta w zakresie udzielenia kredytu online pozwala spełnić oczekiwania klienta i uzyskać dodatkowego wsparcia finansowego. Umowy współpracy są przejrzyste i łatwe do zrozumienia. W przypadku wątpliwości można skontaktować się z BOK, które jest dostępne 7 dni w tygodniu.

Kontakt

Strona internetowawww.finansoweposilki.pl
Telefon85 871 00 49
Emailfinansoweposilki@aventusgroup.pl
Prawny adresul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Finansowe posiłki w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!