Filarum.pl – pożyczki przez internet do 5000 zł

Pierwsza pożyczka do 1000 zł – RRSO 0%

Dokładnie o warunkach - Filarum
Darmowa pierwsza pożyczkado 1000 zł na 30 dni
Okres spłatyod 1 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 – 22:00
Godziny pracy w weekendy8:00 – 19:00
Banki, w któych firma posiada rachunek Alior, Milennium, WBK, Mbank, Pekao, PKO
Możliwość wydłużenia spłatyNie
Bazy, z których korzysta firmaBIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 76 lat
RRSO1936,3%

Portal pożyczkowy Filarum.pl powstał w Polsce w 2013 roku. Firma dość szybko zyskała zaufanie klientów i stała się bardzo popularną. Serwis stara się dbać o swoich klientów jak najlepiej. Filarum nie sprawdza zdolności kredytowej pożyczkobiorcy w BIK. Pierwsza pożyczka jest darmową. Maksymalna kwota bezpłatnej pożyczki wynosi 1000 zł na okres 30 dni. Podczas wnioskowania o kolejne pożyczki możemy dostać nawet 5000 zł. Jednak następna pożyczka jest obciążona dodatkowymi opłatami. Duże zainteresowanie serwisem spowodowała reklama telewizyjna, która jest często emitowana. Klienci także bardzo dobrze oceniają możliwość darmowej pożyczki, wysoką przyznawalność pożyczki, minimum formalności oraz szybkość rozpatrzenia wniosku.

Etapy pożyczania w Filarum.pl

Wnioskując o pożyczkę po raz drugi, możemy dostać do 1800 zł, trzecia pożyczka daje możliwość uzyskania 2300 zł, aplikując o pożyczkę po raz czwarty dostaniemy do 2600 zł, piąta pożyczka udostępnia maksymalną kwotę czyli 5000 zł. Okres każdej pożyczki nie może przekraczać 30 dni. Podstawową zaletą serwisu jest bardzo krótki czas podjęcia decyzji i łatwy proces wypełnienia wniosku. Ze względu na minimum formalności i prosty sposób weryfikacji konta, pieniądze błyskawicznie trafiają na rachunek wnioskodawcy. Na profilu klienta pożyczkobiorca ma dostęp do wszystkich dokumentów, dotyczących pożyczki oraz do danych, niezbędnych do rzetelnego wywiązania się z zobowiązania.

Prosec składania wniosku n stronie filarum.pl

Możesz sprawdzić jak proste jest aplikowanie o pożyczkę na stronie Filarum.pl. Wystarczy wejść na stronę portalu i wypełnić formularz rejestracyjny. Do tego potrzebny jest tylko dowód osobisty i telefon komórkowy. Należy także zaakceptować Regulamin. W celu weryfikacji rachunku należy dokonać przelewu w wysokości 1 grosz na konto firmy. Dalej następuje etap analizy wniosku i podjęcia decyzji. W przypadku przyznania pożyczki klient niezwołanie dostanie przelew na wskazane podczas rejestracji konto bankowe.

Kto może zostać klientem Filarum

O pożyczkę może ubiegać się osoba, która spełnia następujące wymagania:

  • Posida obywatelstwo Polski i stałe miejsce zamieszkania
  • Znajduje się w granicach wieku od 20 do 76 lat
  • Posida rachunek w polskim banku
  • Posida telefon komórkowy

Po złożeniu wniosku na stronie serwisu i dokonaniu weryfikacji rachunku firma poddaje analizie zdolność kredytową klienta. Baza BIK nie jest sprawdzana. Weryfikuje się tylko tożsamość klienta poprzez przelew weryfikacyjny na konto serwisu. Pożyczka zostanie odmówiona w przypadku, gdy klient nie spełnił warunków poprzednie umowy pożyczki, nie dokonał weryfikacji, ma opóźnienia w spłatach zaległości lub podał błędne dane podczas składania wniosku na stronie serwisu.

Podsumowanie

Do podstawowych zalet firmy można zaliczyć: bezpłatną pierwszą pożyczkę, wysoką kwotę zobowiązania, łatwy sposób rejestracji i złożenia wniosku, szybkość podjęcia decyzji. Oprócz tego firma nie sprawdza BIK podczas analizy wniosku klienta. W przypadku braku możliwości terminowej spłaty zadłużenia klient może przedłużyć pożyczkę. Spłacenie pożyczki możliwe jest z dowolnego konta bankowego za pomocą bankowości internetowej lub w placówce banku. Ważne żeby transakcja była właściwie oznaczona. Dostępna jest także opcja wcześniejszej spłaty kredytu. W tym samym czasie pożyczkobiorca może uzyskać tylko jedną pożyczkę. Od razu po spłaceniu poprzedniego zobowiązania pożyczkobiorca może złożyć wniosek o kolejny kredyt.

Kontakt

Strona internetowafilarum.pl
Telefon222 66 80 80
Emailinfo@filarum.pl
Prawny adresul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Filarum w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!