Fellow Finance – pożyczki gotówkowe na raty do 12 000 zł

Innowacyjna platforma pożyczek społecznościowych

Dokładnie o warunkach - Fellow Finance
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 4 do 24 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki12000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki12000 zł
Godziny pracy w dni powszedniepon.-pt., godz. 8:00-16:00
Godziny pracy w weekendynie pracuje
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firma BIG, ERIF, BIG Infomonitor, KRD
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 75 lat
RRSO191%

Fellowfinance specjalizuje się w pożyczkach społecznościowych. Ten serwis łączy osób potrzebujących pieniędzy i osób, które posiadają dodatkowe środki. Za pośrednictwem portalu pożyczkobiorca może uzyskać wsparcie finansowe od 1000 do 12 000 zł. Maksymalny okres pożyczania wynosi 3 lata. Nowoczesna platforma umożliwia automatyczne dopasowanie interesów obu stron według ustalonych kryteriów. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Tworząc platformę porozumienia pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą, Fellowfinance oferuje indywidualne podejście do potrzeb i możliwości każdego użytkownika. Oprócz zwykłych kredytów serwis oferuje pożyczki dla firm:

  • kwota pożyczki od 500 do 15 000 zł;
  • elastyczny okres obowiązywania umowy;
  • oprocentowanie – 6%;
  • pożyczka bez zbędnych gwarancji.

Dla inwestorów Fellowfinance gwarantuje stałe zyski, darmowe konto użytkownika, ograniczone ryzyko oraz łatwą dywersyfikację. Oprócz tego serwis oferuje możliwość przesunięcia terminu spłaty oraz ustalenia indywidualnych warunków pożyczania.

Jak działa serwis fellowfinance.pl

Często usługi takich  portali wiążą się z mniejszymi kosztami, niż w przypadku kredytów w bankach. Oprócz tego proces zaciągnięcia chwilówki online jest bardzo jasny i przejrzysty. Po rejestracji na stronie serwisu i wypełnieniu prostego wniosku pożyczkobiorca musi wybrać kwotę i okres pożyczki. Po otrzymaniu aplikacji pożyczkodawca decyduje na jakich warunkach może udzielić dodatkowego wsparcia. Wszystkie formalności związane z przygotowaniem umowy załatwia pośrednik. Fellowfinance zajmuje się również obsługą klienta i rachunkowością. Jak widać, procedura ubiegania się o pożyczkę nie jest w całe skomplikowana. Nie musimy wychodzić z domu i stać w długich kolejkach. Wystarczy mieć dostęp do Internetu.

Podstawowe wymagania Fellowfinance

Użytkownikiem portalu może zostać obywatel RP, który posiada stały adres zamieszkania. Wiek klienta waha się w granicach od 20 do 75 lat. Koniecznie jest posiadanie rachunku w banku, który oferuje usługi online. Podczas ubiegania się o pożyczkę klient będzie poproszony o podanie hasła i loginu do jego bankowości internetowej. Oprócz tego konto bankowe musi być założone co najmniej 3 miesięcy przed aplikowaniem o pożyczkę za pośrednictwem portalu. Po dokonaniu wszystkich niezbędnych czynności następuje etap analizy wniosku i podjęcia decyzji. Pieniądze przelewane są na rachunek pożyczkobiorcy w ciągu kilku godzin po złożeniu wniosku.

Weryfikacja pożyczkobiorcy w Fellow Finance

Podstawą do przyznania pożyczki jest pozytywne przejście weryfikacji zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Klientom banku dobrze jest znana standardowa procedura weryfikacji. Pożyczkobiorca musi sprawdzić komu udziela własnych pieniędzy. Egzekwowanie zadłużenia od osób, które już mają niespłacone zobowiązanie może być problematyczne. Żadna firma pożyczkowa nie chce spotkać taką konieczność. Dlatego Fellowfinance sprawdza klientów w rejestrach dłużników. Chodzi o bazy ERIF, BIG oraz KRD. Tam znajduje się informacja na temat posiadania zaległości finansowych. W ten sposób pożyczkodawca może sprawdzić  wiarygodność klienta. Taka informacja ma wielkie znaczenie podczas oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Warto wiedzieć, że pośrednik potwierdza tożsamość klienta i jego dochody za pomocą serwisu Kontomatik. Uzyskując informacje na temat historii kredytowej klienta, pożyczkodawca może szybko rozpatrzyć wniosek i błyskawicznie podjąć decyzję.

Kontakt

Strona internetowawww.fellowfinance.pl
Telefon22 397 51 15
Emailbok@fellowfinance.pl
Prawny adresUl. Piękna 68, piętro II 00-672 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Fellow Finance w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!