Extraportfel – pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni

Pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 45 dn

Dokładnie o warunkach - Extraportfel
Darmowa pierwsza pożyczkado 2000 zł na 45 dni
Okres spłatyod 5 do 45 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:00-22:00
Godziny pracy w weekendy09:00-18:00
Banki, w któych firma posiada rachunekAlior Bank, PKO BP, Pekao, BZ WBK, mBank, Millennium, Getin
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyOd 21 do 70 lat
RRSO1750%

Platforma pożyczkowa Extraportfel.pl jest już dobrze znaną i sprawdzoną marką na rynku chwilówek przez Internet.  Właścicielem serwisu jest LendOn. Firma zapewnia przede wszystkim szybkość decyzji i przejrzyste warunki. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa i poufności serwisu ufają tysiące klientów. To doskonałe rozwiązanie dla osób, których nagle zaskoczyły  problemy finansowe. Pierwsza pożyczka jest dostępna za darmo bez oprocentowania i prowizji. Wysokość darmowej pożyczki nie może przekraczać 2000 zł.  Stałym klientom oferowane są wyższe kwotę, maksymalnie do 5000 zł. Termin spłaty zobowiązania stanowi do 45 dni.

Warunki współpracy z Extraportfel.pl

Extraportfel oferuje atrakcyjne chwilówki przez Internet. Możemy dostać kredyt nie wychodząc z własnego domu. Wygodna i przejrzysta strona internetowa, jasne warunki współpracy i szybkość podjęcia decyzji stawią firmę w czołówce portali pożyczkowych. Ponadto stałym klientom ciągle oferowane są dodatkowe możliwości. Długi okres spłaty pozwoli na bezproblemowe wywiązanie się z zobowiązania. Oferta pożyczkowa dostępna jest dla osób, posiadających stałe dochody, konto w banku, dowód osobisty i polskie obywatelstwo. Wystarczy wypełnić krótki wniosek i dokonać weryfikacji rachunku bankowego. Niezwłocznie po podjęciu pozytywnej decyzji pieniądze zostają przelane na konto klienta.

Jak uzyskać pożyczkę w Extraportfel

Aby ubiegać się o pożyczkę w Extraportfel.pl należy najpierw zarejestrować się na stronie serwisu. Wnioskodawca musi być w wieku od 21 do 70 lat. Podczas rejestracji klient zostanie poproszony o wypełnienie krótkiego kwestionariusza. Formularz rejestracyjny zawiera jedynie trzy proste kroki. Najpierw należy wybrać kwotę i okres spłaty zobowiązania. Następnie klient zostaje automatycznie przekierowany do wypełnienia niezbędnych danych, które zajmie zaledwie kilkanaście minut. Weryfikacja rachunku odbywa się za pomocą aplikacji Instator. Wnioskodawca musi również dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł na konto pożyczkodawcy. Po dokonaniu wszystkich niezbędnych działań pozostaje tylko czekać na otrzymanie decyzji. System automatycznie poinformuje pożyczkobiorcę o wynikach rozpatrzenia wniosku poprzez wysłania SMS lub e-mail.

Możliwość refinansowania pożyczki w extraportfel.pl

Firma Extraportfel zapewnia niezbędne wsparcie finansowe, oferując innowacyjne rozwiązania. Czasami może zdarzyć się trudna sytuacja, która powoduje nagłe problemy finansowe. Przez to pożyczkobiorca nie będzie miał możliwości wywiązać się z zaciągniętego zobowiązania na czasie. Serwis pożyczkowy Extraportfel oferuje specjalną propozycję refinansowania zadłużenia. Ta opcja umożliwia spłatę pożyczki w terminie za pośrednictwem innej firmy, która współpracuje z pożyczkodawcą. Więc po dokonaniu spłaty odpowiedniej kwoty pożyczka może być przedłużona. Następnie ustala się termin spłaty nowej pożyczki zaciągniętej u nowego pożyczkodawcy. To rozwiązanie pozwala uniknąć dodatkowych wypłat związanych z oprocentowaniem i odsetkami.

Podsumowanie

Serwis Extraportfel dba o to, żeby proces wnioskowania o pożyczkę i warunki współpracy były jasne do zrozumienia i przejrzyste. Wszystkie niezbędne dokumenty klient znajdzie po zalogowaniu do swojego profilu na stronie portalu. Pieniądze trafiają na konto klienta w 10 minut. W przypadku przelewów międzybankowych może to potrwać dłużej. W celu zwrócenia zaciągniętej pożyczki należy dokonać przelewu na rachunek firmy internetowo lub w placówce banku.

Kontakt

Strona internetowawww.extraportfel.pl
Telefon22 388-66-66
Emailinfo@extraportfel.pl
Prawny adresul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Extraportfel w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!