Euroloan – pożyczki online do 40 000 zł

Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny 48 miesięcy

Dokładnie o warunkach - Euroloan
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 5 do 48 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki40000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki40000 zł
Godziny pracy w dni powszednieod poniedziałku do piątku w godz. 8-20.
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
RRSO47,15%

Aplikując o pożyczkę online, warto zwrócić szczególną uwagę na platformę euroloan.pl. Serwis oferuję limit odnawialny do 20 tys. zł. Ponadto, termin spłaty pożyczki waha się od 5 miesięcy do 48 miesięcy.  Euroloan może okazać się korzystnym rozwiązaniem, jeśli chcesz pożyczyć wygodnie bez opuszczenia domu. Firma oferuje swoim klientom linię pożyczkową. Klient może samodzielnie decydować ile chce wydać gotówki i kiedy. Kredyt odnawialny w Euroloan przypomina kartę płatniczą – wydane koszty muszą być spłacone w określonym terminie. Jeśli nie możesz spłacić zobowiązania na czas, musisz chociażby uiszczać minimalną kwotę. Po spłaceniu limitu pożyczkobiorca może ponownie korzystać z kwoty pożyczki. Stan konta można sprawdzić w dowolnym momencie na profilu klienta.

Jak uzyskać pożyczkę w Euroloan

Aby zaciągnąć kredyt odnawialny w Euroloan należy zarejestrować się na stronie serwisu. Po założeniu konta użytkownik może bezproblemowo wnioskować o dodatkowe pieniądze. Nie musimy osobiście udawać się do placówki. Aby uzyskać kredyt, wystarczy kilka prostych kroków:

 • wypełnienie wniosku;
 • wybranie interesujących parametrów;
 • weryfikacja konta bankowego;
 • analiza wniosku;
 • podjęcie decyzji;
 • otrzymanie środków.

Weryfikacja konta odbywa się poprzez dokonanie przelewy w wysokości 1 zł na konto pożyczkodawcy za pomocą serwisu blue Media. Jest bardzo wygodna i szybka operacja, dzięki której firma uzyskuje wszystkie niezbędne dane w celu sprawdzenia klienta. Klient może nawet zaciągnąć mniejszą kwotę – od 300 zł. Obecnie te innowacyjne opcje wprowadzają coraz więcej instytucji finansowych. Dzięki temu klient może łatwo zarządzać własnym budżetem. Każdy klient może dobrać korzystne warunki pożyczania, które będą dopasowane do własnych potrzeb finansowych.

Wymagania Euroloan.pl

O pożyczkę w euroloan może ubiegać się osoba, która ukończyła 18 lat. Górna granica wiekowa nie jest ustalona. Więc osoby starsze również mogą liczyć na wsparcie finansowe. Wnioskodawca  musi posiadać rachunek bankowy. To umożliwi płynność transakcji finansowych. Podczas wypełniania wniosku klient koniecznie musi podać numer konta bankowego. Ważną rolę odgrywa sytuacja finansowa pożyczkobiorcy. Serwis bierze pod uwagę historię kredytową klientów. W przypadku posiadania negatywnego wpisu w bazach dłużników pożyczka może być odmówiona. Jednak po poprawie historii kredytowej, klient może ponownie ubiegać się o kredyt odnawialny.

Euroloan – bezpieczne korzystanie

Nowoczesny serwis Euroloan umożliwia swoim klientom bezpieczne korzystanie z usług firmy. Platforma jest dostępna dla klientów przez całą dobę. Więc pożyczkobiorcy mogą mieć stały dostęp do swojej sytuacji finansowej. Wkład do profilu użytkownika jest darmowy. Aby zagwarantować całkowite bezpieczeństwo, klient musi posługiwać się loginem i hasłem. Nie warto udostępniać tych danych osobom trzecim. Do podstawowych zalet serwisu można zaliczyć:

 • indywidulane podejście do pożyczkobiorców;
 • niska granica wiekowa;
 • brak górnej granicy wiekowej;
 • wysoka kwota pożyczki;
 • długi okres pożyczania;
 • łatwość uzyskania pieniędzy;
 • ekspresowy przelew gotówki.

Jednak są również wady: niska przyznawalność pożyczki, wysoki koszt zobowiązania, weryfikacja klienta w bazach i rejestrach dłużników.

Kontakt

Strona internetowawww.euroloan.pl
Telefon221 221 23022 1 333 111
Emailcok@euroloan.pl
Prawny adresMash Poland Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 172 02-486 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Euroloan w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!