Ekassa – pożyczki na raty do 16000 zł

Dla nowych klientów firmy najwyższa kwota pożyczki wynosi 2500 zł, a maksymalny okres to 30 dni.

Dokładnie o warunkach - Ekassa
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 1 do 12 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki4000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki4000 zł
Godziny pracy w dni powszednie8:00 - 19:00
Godziny pracy w weekendy10:00 - 15:00
Bazy, z których korzysta firmaBIG, KRD
Wiek pożyczkobiorcyod 18

Ekassa jest instytucją pozabankową, która udziela pożyczek ratalnych przez Internet. Korzystając z usług serwisu, można uzyskać do 16000 zł na maksymalny termin do 3 miesięcy. Taka elastyczna oferta pozwala na otrzymanie dogodnej propozycji. Serwis nastawiony jest na tworzenie korzystnych relacji z każdym klientem firmy. Dla nowych klientów firmy najwyższa kwota pożyczki wynosi 2500 zł, a maksymalny okres to 30 dni. Głównym celem platformy pożyczkowej Ekassa jest dostosowanie oferty do potrzeb pożyczkobiorców. Jeśli masz dostęp do Internetu, możesz przystąpić do złożenia wniosku na stronie internetowe serwisu już teraz.

Korzystna oferta pożyczkowa w Ekassa.com

Często zdarzają się sytuacji, kiedy brakuje nam pieniędzy i nie możemy dopasować swoich możliwości finansowych do konkretnej sytuacji. Korzystając z usług platformy pożyczkowej Ekassa, możemy uzyskać kredyt na długi okres. Serwis stara się dopasować swoją ofertę do potrzeb każdego wnioskodawcy. Klienci, którzy stale korzystają z serwisu, mogą uzyskać dodatkowe rabaty i zniżki. Firma nie ukrywa kosztów dodatkowych. Warunki udzielenia pożyczki są jasne i przejrzyste. Wybrać okres i kwotę pożyczki oraz sprawdzić całkowity koszt do zapłaty na koniec terminu możemy na stronie głównej za pomocą suwaków. Jest możliwość spłacenia pożyczki przed terminem. Wtedy pożyczkobiorca uniknie dodatkowych kosztów.

Podstawowe wymagania sewisu ekassa.com

Ekassa ma szczególne wymagania do potencjalnych klientów. Oferta skierowana jest do klientów, którzy ukończyli 18 lat. Górna granica wieku nie jest ustalona. Niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego, obywatelstwa Polski oraz rachunku w banku. Rzetelnie sprawdzana jest historia kredytowa pożyczkobiorcy. Obecność wpisu w rejestrach dłużników wiąże ze sobą uzyskanie decyzji negatywnej. Niestety możliwość przedłużenia okresu spłaty nie jest dostępna. Weryfikacja rachunku bankowego może odbywać się na dwa sposoby: poprzez dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 10 groszy lub skorzystanie z serwisu przelewów natychmiastowych BlueMedia. W ostatnim przypadku przelewana kwota w wysokości 1 zł zostanie zwrócona do klienta.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Ekassa

Przed zaciągnięciem zobowiązania należy dokładnie zapoznać się z podstawowymi warunkami udzielania pożyczki przez serwis. Gdy wybierzemy najlepszą ofertę możemy przechodzić do następnego etapu. Proces składania wniosku zaczyna się od wypełnienia formularzy. Następnie należy wybrać kwotę i okres pożyczki. Kolejnym krokiem jest dokonanie weryfikacji rachunku bankowego. Po dokonaniu wszystkich wymaganych działań odbywa się analiza zdolności kredytowej klienta. W przypadku otrzymania decyzji pozytywnej pieniędzy niezwłocznie trafiają na konto wnioskodawcy, podane podczas rejestracji.

Podsumowanie

Ekassa ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Warto docenić także długi okres pożyczki. Ponieważ bardzo mało firm pożyczkowych wprowadzają takie rozwiązanie. To świadczy o pozytywnym nastawieniu do klientów. Firma oferuje także zniżki i rabaty zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, szukających stałej współpracy w zakresie uzyskania pieniędzy. Ważne jest pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania. W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w określonym terminie należy skontaktować się z BOK. Konsultanci firmy niezwłocznie udziela niezbędnej pomocy.  Firma umożliwia również uzyskanie kilku pożyczek jednocześnie.

 

Kontakt

Strona internetowa
Telefon+48 22 873 85 86
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Ekassa w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!

Leave a Reply