Credy.pl pożyczka online – Twój zaufany doradca

Wyślemy Twój wniosek do rzetelnych pożyczkodawców!

Dokładnie o warunkach - Credy.pl
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 1 do 31 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki2000 zł
Godziny pracy w dni powszednienonstop
Godziny pracy w weekendynonstop
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat

Obecnie sektor finansowy rozwija się bardzo szybko. Przybywa zarówno firm pozabankowych, jak i pośredników, podstawowym zadaniem których jest przyspieszanie procesu uzyskania kredytu. Credy.pl oferuje usługi pośrednicze, łącząc pożyczkodawców i pożyczkobiorców. Taki rodzaj serwisu sprzyja szybkiemu nawiązaniu współpracy. Jeśli potrzebujesz pożyczki pozabankowej online, musisz skorzystać z usług firmy Credy.pl. Portal współpracuje z wieloma rzetelnymi pożyczkodawcami, którzy oferują atrakcyjne pożyczki dostosowane do potrzeb klientów.

Szybka kasa od Credy.pl

Jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy wystarczy wejść na stronę serwisu Credy.pl.  Za pomocą tego portalu możesz składać wniosek o pożyczkę na dowolny okres i kwotę. Wniosek klienta  szybko zostanie przekazany do współpracujących firm.

Pierwszym krokiem do otrzymania pożyczki jest wypełnienie formularzu informacyjnego. Podczas składania wniosku musisz podać wiele informacji. Każda firma pożyczkowa, z którą współpracuje serwis Credy, będzie oceniać możliwości kredytowe wnioskodawcy. Nie musisz martwić się, że podane dane zostaną przekazane do niepowołanych osób, ponieważ serwis Credy.pl rzetelnie dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Dalej złożony przez klienta wniosek trafia do pożyczkodawców, którzy przedstawiają klientom odpowiednie oferty pożyczek.

Nowoczesne zasady uzyskania pożyczki od Credy

Serwis Credy.pl proponuje klientom dość nowoczesne narzędzia. Teraz nie musisz samodzielnie sprawdzać każdą stronę internetową pożyczkodawców w celu wyszukania najlepszej propozycji na rynku. Zalecamy wnioskować o pożyczkę na portalu Credy.pl., który udziela użytkownikom niezbędnej pomocy. Należy tylko wejść na stronę pośrednika i złożyć odpowiedni wniosek, który natychmiast zostanie przekazany do pożyczkodawców. Czyli cała trudna praca zostanie wykonana za klienta.

Podstawowe kroki do otrzymania pożyczki za pomocą serwisu credy.pl

Złożenie wniosku o chwilówkę zajmie nie więcej 15 minut. Ponieważ pośrednik postarał się, by ten proces nie był bardzo skomplikowany. Przed aplikowaniem o kredyt należy wybrać okres i kwotę pożyczki. Do wyboru są kwoty w wysokości do 1500 zł. Maksymalny okres spłaty wynosi 30 dni. Dalej warto wypełnić dane osobowe pożyczkobiorcy. Należy podać imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego oraz konta bankowego. Należy również poprawnie podać dane kontaktowe, ponieważ będą one poddawać się weryfikacji.

Dane na temat miejsca zatrudnienia

Pożyczkobiorca musi również podać dane na temat pracy.  Między innymi o stanowisku, rodzaju umowy, formie zatrudnienia, miesięcznym wynagrodzeniu, nazwie oraz adresie pracodawcy. Ta informacja pozwoli pożyczkodawcom ocenić zdolność kredytową wnioskodawcy, która ma największy wpływ na podjęcie decyzji o wydaniu pożyczki. Po wypełnieniu niezbędnych danych klient zostanie poproszony o dokonanie przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy lub podanie specjalnego kodu weryfikacyjnego, który zwykle zostaje dostarczony do klienta przez SMS. Jest to procedura, wykluczająca możliwość oszustwa. Po dokonaniu wszystkich wymaganych czynności pozostaje tylko czekać na właściwą decyzję. Wnioski są przyjmowane całodobowo. Więc nie będziemy musieli długo czekać na przyznanie kredytu.

Podsumowanie

Głównym zadaniem serwisu Credy.pl jest pomoc osobom potrzebującym w uzyskaniu odpowiedniej oferty pożyczkowej. Credy.pl pomaga szybko nawiązać współpracę z dowolną firmą pozabankową, która oferuje atrakcyjne propozycji chwilówek pozabankowych. Wszystkie oferty są dostosowane do możliwości finansowych klientów i ich potrzeb. Jeśli nie zdecydujesz się na żadną z oferowanych pożyczek, możesz skorzystać z propozycji serwisu Credy.pl. W ramach oferty pożyczkowej możemy uzyskać do 1500 zł.

Kontakt

Strona internetowawww.credy.pl
Telefon+44 2032 873 037
Emailinfo@credy.eu
Prawny adresRue Adrien-Lachenal 20, Geneva
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Credy.pl w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!