Creditstar – krótkoterminowe pożyczki do 5 000 zł

Jako osoba ubiegająca się po raz pierwszy o pożyczkę w Creditstar możesz wystąpić o najwyżej 1500 zł

Dokładnie o warunkach - Creditstar
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 5 do 90 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki1500 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie09:00-20:00
Godziny pracy w weekendy09:00-20:00
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
RRSO512%

Credit Star prowadzi swoją działalność w kilku krajach Unii Europejskiej. Firma już udzieliła 500 tys. chwilówek 180 tys. klientom. Pożyczka na krótki okres udzielana jest osobom, które ukończyły 18 lat. Podczas wnioskowania o pożyczkę klienci poddają się rzetelniej analizie, oceniania jest także ich zdolność kredytowa. Poza tym sprawdzane są bazy i rejestry dłużników oraz weryfikowane są dane o dochodach pożyczkobiorcy. Oprócz tego pożyczkodawca oferuje darmowe doradztwo w zakresie udzielenia pożyczek i wywiązania się z zobowiązań.

Proces uzyskania pożyczki na Creditstar.pl

Maksymalna kwota pożyczki dla pierwszych klientów wynosi 1500 zł. Należy ją oddać w okresie 90 dni. Na elastycznych suwakach wybieramy kwotę i okres pożyczki i  wypełniany krótki wniosek. Po dokonaniu tych czynności należy zweryfikować rachunek bankowy. W tym celu musimy przelać 0,01 zł na konto firmy. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, pieniądze pojawiają się na koncie pożyczkobiorcy w ciągu 10 minut. W  przypadku przelewów międzybankowych transakcja trwa dłużej. W razie wątpliwości, związanych z podjęciem decyzji, z klientem może kontaktować się konsultant firmy w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zasady korzystania z pożyczki w creditstar.pl

Już po spłacie pierwszej pożyczki klient może wnioskować o kolejną. Po raz drugi można aplikować nawet o 3000 zł. Termin spłaty kredytu stanowi 90 dni. Stali klienci mogą wnioskować nawet o kwotę do 5000 zł. Przy drugiej i następnych pożyczkach  proces wnioskowania ulega skróceniu. Wystarczy zalogować się na profil klienta i nacisnąć zaledwie kilka przycisków. Wysokość kredytu jest uzależniona od konkretnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. W razie powstania problemów ze spłatą pożyczki na czasie, zobowiązania nie zostanie obciążone dodatkowymi kosztami. Można skorzystać z opcji przedłużenia na okres 30 dni. W tym celu należy dokonać wpłaty odpowiedniej kwoty. Przed zawarciem umowy zalecamy dokładnie zapoznać się z jej treścią. W przypadku pytań możesz skontaktować się z BOK, które jest czynne 7 dni w tygodniu.

Warunki współpracy z Credit Star

Aby dostać pożyczkę w creditstar.pl należy spełniać konkretne warunki:

  • posiadać stałe dochody,
  • ukończyć 18 lat,
  • posidać dowód osobisty i telefon komórkowy,
  • posidać konto bankowe,
  • dokonać weryfikacji rachunku,
  • przejść weryfikację zdolności kredytowej.

Podczas rejestracji należy podawać prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym razie pożyczkobiorca może dostać odmowną decyzję. Jednocześnie można korzystać tylko z jednej pożyczki. W razie polepszenia sytuacji finansowej jest możliwość spłaty pożyczki przed terminem. Wtedy oprocentowanie będzie mniejsze. O wcześniejszej spłacie zobowiązania należy zawiadomić firmę.

Podsumowanie

Pożyczkodawca udziela pożyczek, kiedy ma pewność, że pożyczkobiorca będzie spłacać zobowiązanie na czasie. Dlatego wnioskodawca poddaje się rzetelnej weryfikacji. Firmie zależy na tym, żeby klient był w stanie spłacać kredyt. CreditStar nie nalicza odsetek karnych. Firma zachęca klientów do kontaktu z konsultantami serwisu w trudnej sytuacji, oferując darmowe doradztwo w sprawie zadłużenia. Serwis oferuje przystępne i przejrzyste warunki refinansowania pożyczki. Klient zawsze jest informowany o całkowitym koszcie pożyczki i dodatkowych. Pożyczkę można zapłacić przez Internet lub w placówce banku czy nawet na poczcie. Czasami serwis oferuje promocji pożyczkowe, ż których można korzystać wnioskując o pożyczkę nawet po raz pierwszy.

Kontakt

Strona internetowawww.creditstar.pl
Telefon22 307 51 53
Emailinfo@creditstar.pl
Prawny adresWarsaw Financial Centre, ul. Emilii Plater 53
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Creditstar w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!