Credit.pl – szybkie pożyczki przez internet do 4000 zł

Pierwszą pożyczkę do 2000 zł za darmo na okres 30 dni.

Dokładnie o warunkach - Сredit.pl
Darmowa pierwsza pożyczkado 2000 zł na 30 dni
Okres spłatyod 1 do 30 dni
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki4000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08.00 – 20.00
Godziny pracy w weekendy09.00 – 18.00
Banki, w któych firma posiada rachunekBZW BK, Pekao SA, Getin Bank, mBank
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaKRD, EFRIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
RRSO1410,33%

Credit.pl to najlepsze rozwiązanie dla osób, których zaskoczyły nagle problemy finansowe. Pożyczka ekspresowa jest dostępna przez Internet. Maksymalna dostępna kwota wynosi 4000 zł na okres 30 dni. Oferta pożyczkowa jest dopasowana do potrzeb klientów, którzy potrzebują wsparcia finansowego. Prosty proces wnioskowania i szybka decyzja to podstawowe zalety serwisu. Oprócz tego specjalna aplikacja umożliwia natychmiastową weryfikację tożsamości klienta. Możemy wnioskować o pożyczkę nawet, jeśli posiadamy inne zobowiązania. Firma indywidualnie podchodzi do każdej sytuacji potencjalnego klienta.

Zalety chwilówki w Credit.pl

Aplikowanie o szybki kredyt za pośrednictwem serwisu Credit jest proste i zrozumiałe. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić kwestionariusz niezbędny do założenia profilu klienta. Pierwszą pożyczkę w wysokości 2000 zł możemy dostać za darmo na okres 30 dni. Dostępna jest opcja spłacenia zobowiązania przed terminem. W przypadku powstania problemów finansowych jest możliwość przedłużenia pożyczki po uiszczeniu odpowiedniej kwoty. Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany indywidualnie przez automatyczny system na podstawie danych podanych podczas rejestracji. Więc czas oczekiwania na podjęcie decyzji jest bardzo krótki.

Jak ubiegać się o pożyczkę w credit.pl

Osoby, które ukończyli 21 rok życia i mają polskie obywatelstwo są potencjalnymi klientami serwisu. Najpierw należy zarejestrować się na stronie firmy i wypełnić wniosek rejestracyjny, podając dane osobowe, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Weryfikacja rachunku bankowego odbywa się poprzez zalogowanie się na konto bankowe przez Instantor. Po wypełnieniu wszystkich danych odbywa się analiza wniosku i podjęcie decyzji. O wynikach rozpatrywania wniosku klient zostaje poinformowany drogą sms-ową. Pieniędzy wpływają na konto wnioskodawcy w ciągu kilku minut. Proces wysłania umowy oraz przekazania pieniędzy odbywa się w dzień otrzymania pozytywnej decyzji.

Skutki braku spłaty pożyczki w Credit

Kolejny kredyt w credit.pl jest dostępny po całkowitej spłacie poprzedniego zobowiązania. Na stronie znajdziesz wszelkie informacje na temat wywiązania się z zobowiązania oraz dane do spłaty. Jeśli klient nie ma dostępu do bankowości internetowej można skorzystać z innych metod płatności. W przypadku opóźnienia w spłacie firma nalicza dodatkowe koszty oraz przekazuje dane klienta o zadłużeniu do rejestrów dłużników. Pierwsza pożyczka jest darmową w przypadku dokonania spłaty w terminie. Rzetelnym klientom kolejna pożyczka jest oferowana na lepszych warunkach. Informacja na temat przedłużenia terminu spłaty dostępna jest po zalogowaniu do profilu klienta.

Podsumowanie

Firma pozabankowa Credit.pl zapewnia klientom usługi szybkiego otrzymania potrzebnych środków. Procedura ubiegania się o pożyczka odbywają się online za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Wymagane jest tylko podanie danych osobowych podczas wypełniania kwestionariusza. Dalej korzystając z profilu klienta, wybieramy interesującą kwotę i okres pożyczania. Informacje dotyczące pożyczki zostaną natychmiast wyświetlone na głownym ekranie. W ten sposób będziemy wiedzieć jaka jest kwota do oddania na koniec terminu. Dzięki temu pożyczkobiorca możemy podjąć świadomą decyzję. Biorąc pod uwagę łatwość wypełnienia wniosku o pożyczkę, minimum formalności i szybkość podjęcia decyzji, pieniądze zostaną błyskawicznie przelane na konto klienta.

Kontakt

Strona internetowacredit.pl
Telefon222 092 558
Emailinfo@credit.pl
Prawny adresul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Сredit.pl w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!