Banknot.pl – linia pożyczkowa do 5000 zł

Możesz korzystać z pieniędzy wielokrotnie w czasie trwania umowy

Dokładnie o warunkach - Banknot.pl
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłaty4 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki5000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki5000 zł
Godziny pracy w dni powszednie09:00 – 18:00
Godziny pracy w weekendynie pracuje
Banki, w któych firma posiada rachunekBIK, KRD i BIG
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Wiek pożyczkobiorcyod 18
RRSO192,5%

Banknot.pl jest pozabankowym serwisem pożyczkowym, który udziela chwilówek w wysokości do 5000 zł na okres do 4 miesięcy. Serwis należy do spółki Yes Finance, której siedziba znajduje się w Warszawie. Jest to bezpieczny i wygodny sposób na uzyskanie niezbędnego zastrzyku pieniędzy. Nie musisz udawać się do banku, stać w kolejkach i wyjaśniać dlaczego potrzebujesz dodatkowych kosztów. Środki można wykorzystywać na dowolne cele. Wnioskowanie o pożyczkę jest dostępne online. Środki przekazywane są szybkim przelewem na wskazane konto klienta. To sprawia, że w ciągu zaledwie kilku minut pieniądze są do dyspozycji pożyczkobiorcy.

Wygodna pożyczka w banknot.pl

Klient serwisu może wielokrotnie korzystać z otrzymanych środków. Pożyczkobiorca samodzielne decyduje kiedy i ile płacić. Firma jedynie ustala  minimalną sumę, którą musi spłacić pożyczkobiorca na koniec terminu rozliczeniowego. Spłata zobowiązania udostępnia korzystanie z usług firmy bez konieczności wypełniania wniosku i weryfikacji tożsamości. Jasne i przejrzyste warunki umowy dostępne są na stronie serwisu. Wiec w dowolnym momencie można zapoznać się ze szczegółami współpracy z firmą. W przypadku spłaty pożyczki przed terminem koszty oprocentowania zostaną obniżone.

Kto może zostać klientem serwisu Banknot.pl

Każdy wnioskodawca, posiadający rachunek bankowy i obywatelstwo RP, który ma stały adres zameldowany i ukończył 18 lat może ubiegać się o pozyczkę na stronie banknot.pl bez żadnych przeszkód. Wysokość pożyczki jest uzależniona od analizy możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Serwis sprawdza BIK, KRD i BIG. Osoby, które już mają nie zamknięte zobowiązanie w firmie nie mogą ubiegać się o kolejny kredyt, zanim aktualna pożyczka nie zostanie spłacona. Pożyczka może być odmówiona jeśli klient posiada złą historię kredytową, nie dokonał weryfikacji rachunku, nieprawidłowo wypełnił wniosek lub podał nieprawdziwe dane podczas wypełnienia kwestionariusza.

Proces wypełnienia wniosku o pożyczkę w Banknot

Przed złożeniem wniosku należy zarejestrować się na stronie serwisu. Do wypełnienia kwestionariusza  musimy przygotować dowód osobisty oraz numer konta w banku. Niezbędne jest posiadanie adresu e-mail oraz aktywnego telefonu komórkowego. We wniosku podajemy dane osobowe oraz dane dotyczące rachunku. Firma sprawdza historię kredytową pożyczkobiorcy w bazach i rejestrach dłużników. Weryfikacja tożsamości może odbywać się na dwa sposoby: poprzez dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł lub za pomocą zalogowania się do konta bankowego za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Podczas logowania wszystkie dane klienta są chronione i nie zostają zapisywane, ponieważ są szyfrowane.

Podsumowanie

Elastyczne suwaki na stronie serwisu sprzyjają wygodnemu złożeniu wniosku. Cały proces rejestracji odbywa się bardzo szybko. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przelane na konto klienta w ciągu 10 minut. Dla każdego klienta dostępna jest opcja odnawiania kredytu. Oznacza to, że po spłacie pożyczki zadłużenie będzie zmniejszone, a kwota dostępnych środków powiększona. Czyli masz ciągły dostęp do kosztów pożyczkowych. Dodatkowe opłaty są naliczane za dni w których klient rzeczywiście korzystał ze środków. Jeśli spłacasz pożyczkę w terminie limit kredytowy będzie powiększony. Zarazem wybudujesz dobrą historię kredytową. W przyszłości może to sprzyjać przyznaniu większej kwoty zobowiązania.

Kontakt

Strona internetowawww.banknot.pl
Telefon+48 22 213 89 10
Emailkontakt@banknot.pl
Prawny adresRodziny Hiszpańskich 8 02-685 Warszawa
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Banknot.pl w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!