Aasapolska – szybka pożyczka online

Do 10 000 zł i niskie oprocentowanie

Dokładnie o warunkach - Aasapolska
Darmowa pierwsza pożyczkaNie
Okres spłatyod 10 do 24 miesięcy
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki10000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki10000 zł
Godziny pracy w dni powszednie08:00 – 19:00
Godziny pracy w weekendynie pracuje
Banki, w któych firma posiada rachunekBZ WBK
Możliwość wydłużenia spłatyTAK
Bazy, z których korzysta firmaERIF, BIG Infomonitor
Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 80 lat
RRSO86%

Aasapolska.pl jest firmą, która działa w branży pozabankowej i specjalizuje na pożyczkach ratalnych. Usługi firmy dostępne są przez standardowe kanały udzielenia pożyczki i drogą internetową. Korzystanie z serwisu jest szybkie, przejrzyste i bezpieczne. Firma zapewnia błyskawiczną decyzję, która pomaga wywiązać się z nagłych problemów finansowych. Od klienta nie wymaga się zabezpieczeń i poręczeń. Wszystkie oferty dopasowane są do potrzeb pożyczkobiorców. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł na okres do 24 miesięcy.

Warunki otrzymania pożyczki w aasapolska.pl

Aby uzyskać pożyczkę należy spełniać poniższe wymagania:

  • znajdować się w granicach wieku od 20 do 80 lat;
  • nie posiadać wpisu w bazach dłużników;
  • posiadać stałe zameldowanie na ternie Polski;
  • przedstawić potwierdzenie o zarobkach.

Ubieganie się o pożyczkę należy rozpocząć od wypełnienia formularzu rejestracyjnego. Na suwakach wybieramy okres oraz kwotę zobowiązania. Jeśli potwierdzisz swoje dane przez Facebook, dostaniesz zniżkę w wysokości 10 zł. Decyzja o wydaniu kredytu zostaje podjęta w dniu składania wniosku. O wynikach wnioskowania klient będzie poinformowany za pomocą SMS oraz e-mail. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych działań klient musi podpisać umowę pożyczki i oddać kurierowi.

Nowa funkcjonalność w Aasapolska.pl

Klienci Aasapolska mają możliwość korzystania z nowej opcji, która jest dostępna na stronie internetowej serwisu. Do tego momentu potencjalni klienci korzystali tylko ze zwykłego czatu. Na stronie pożyczkobiorcy został  udostępniony także czat wideo. Takie innowacyjne rozwiązanie wzbudza wielkie poczucie bezpieczeństwa w klienta i wywołuje większe zaufanie. Odpowiedzi na pytania uzyskiwane są dość szybko. Taki kontakt jest bardziej wiarygodny, aniżeli kontakt przez telefon lub w tradycyjnym czacie. Poza tym serwis wprowadził wirtualnego konsultanta. Będzie on pomagał klientom podczas rejestracji na stronie oraz wypełnienia formularzu.

Pożyczka dla przedsiębiorców w Aasapolska

Firma udziela również pożyczek dla biznesu, które są skierowana do przedsiębiorców. Potencjalnymi konsumentami pożyczki są właściciele małych firm. Dzięki tej funkcji przedsiębiorcy mogą dostać niezbędną kwotę na dogodny okres. Firma buduje dobre relacje z pożyczkobiorcami, gwarantując bezpieczeństwo, szybkość i prostotę udzielanych usług. Oczywiście firma udzielająca pożyczkę potrzebuje wiedzieć, z kim zawiera umowę. Dlatego rzetelnie sprawdza historię kredytową każdego klienta. Zatem relacje między klientem a serwisem są budowane na obustronnym zaufaniu. Tego typu możliwość jest bardzo istotna dla  osób, prowadzących działalność gospodarczą.

Podsumowanie

Proces ubiegania się o kredyt na raty w Aasa Polska jest dostępny online. Przed zaciągnięciem pożyczki należy dokładnie zapoznać się z warunkami umowy i treścią oferty, zanim wybierzemy najlepszy wariant. Serwis wyróżnia się wysoką kwotą maksymalnej pożyczki i długim okresem spłaty. Oprócz tego decyzja o wydaniu pożyczka podejmuje się błyskawicznie. Firma nie wymaga dużo formalności i zbędnych dokumentów. W przypadku terminowej spłaty zobowiązania, kolejna pożyczka udzielana jest na wygodniejszych warunkach. Niestety Aasa Polska nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo. Lecz jest dostępna opcja spłaty zobowiązania przed terminem. Jeśli nie jesteś w stanie spłacić zadłużenia na czasie, zalecamy kontakt z konsultantem firmy, który pomoże odnaleźć rozwiązania.

Kontakt

Strona internetowawww.aasapolska.pl
Telefon22 4 600 300
Emailinfo@aasapolska.pl
Prawny adresSienna 64 Warszawa, Mazowieckie 00-825 Polska
Zostaw swoją opinię o współpracy z firmą Aasapolska w formularzu do komentowania. Będziemy bardzo wdzięczni!