Monthly Archives: Wrzesień 2018

Jak obniżyć koszty kolejnej pożyczki
Jak obniżyć koszty kolejnej pożyczki

Obecnie wiele firm pozabankowych oferuje pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Ta propozycja dostępna jest wyłącznie dla nowych pożyczkobiorców. Druga i kolejne pożyczki wiążą się z dodatkowymi opłatami. Czy można zmniejszyć koszt kolejnego zobowiązania? W poniższym artykule podpowiemy sposoby na zmniejszenie opłat kolejnej pożyczki.

Jak zarobić na pożyczaniu – pożyczki społecznościowe
Jak zarobić na pożyczaniu – pożyczki społecznościowe

Akcje na rynku giełdowym codziennie tanieją, a lokaty nie kuszą już swoim niezbyt wysokim oprocentowaniem. Jeśli chcesz zainwestować gotówkę, zwróć uwagę na pożyczki społecznościowe udzielane przez internet. Za pomocą odpowiednich portali można pożyczać swoje pieniędzy  z oprocentowaniem nawet 25%.

Typy oszczędzających – jak odkładają
Typy oszczędzających – jak odkładają

Systematyczne oszczędzanie pieniędzy jest bardzo proste dla osób, posiadających wysokie dochody. Jest wtedy dużo łatwiej odkładać koszty. Jednak to nie oznacza, że oszczędzanie pieniędzy jest wykluczone dla osób o mniejszych zarobkach. Sekret dobrego oszczędzania polega na odpowiednim wyznaczeniu celu, który powinien być prawdziwy.

Czy warto pożyczać w mało znanych firmach
Czy warto pożyczać w mało znanych firmach

Pożyczanie pieniędzy nie jest dość łatwe. Na rynku finansowym istnieje wiele firm pozabankowych, oferujących chwilówki przez internet. Przed zaciągnięciem pożyczki musimy dokładnie sprawdzić warunki pożyczania oraz pożyczkodawcę. Nowe firmy często oferują lepsze warunki współpracy w celu zachęcenia klientów. Czy warto jednak decydować się na aplikowanie o pożyczkę w mało znanych firmach?