Monthly Archives: Maj 2018

Konto osobiste – jak wybrać najlepsze
Konto osobiste – jak wybrać najlepsze

Konto osobiste jest podstawowym produktem finansowym. Przed wyborem dobrego konta oceń realnie własne potrzeby. Konto bankowe ułatwia kontrolę nad wydatkami i dochodami. Wraz z kontem instytucji finansowe oferują wiele innych usług. Nowoczesne konto osobiste i towarzyszące produkty finansowe powinny być elastyczne i dopasowane do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Więc jak wybrać najlepszy rachunek bankowy?

Jak chronić karty płatnicze
Jak chronić karty płatnicze

Dużo ludzi uważa, że karty płatnicze są bardziej ryzykownym sposobem płatności niż np. gotówka. Takie przekonania wynikają z informacji o kradzieżach bez fizycznego wzięcia samej karty, którą często ukazują dziennikarze w mediach. Koszty gotówkowe można wykraść tylko zabierając właścicielowi. Jeśli będziemy dobrze pilnować własną gotówkę, można czuć się dość bezpiecznie. W przypadku kart plastików sytuacja wygląda inaczej. Więc jak chronić karty płatnicze, żeby nie zostać ofiarą przestępstwa?

Konsekwencje braku spłaty pożyczki
Konsekwencje braku spłaty pożyczki

Pożyczek należy zaciągać tylko wtedy, jak są one nam naprawdę potrzebne. Oczywiście nikt nie bierze pożyczki, mając zamiar jej niespłacania. Jednak z każdym może zdarzyć się sytuacja, kiedy nagle zaskoczą nas problemy finansowe i nie będziemy w stanie spłacić zadłużenie w terminie. Jakie konsekwencje czekają na pożyczkodawcę w przypadku braku spłaty zobowiązania na czas?

Pożyczki udzielane w domu klienta
Pożyczki udzielane w domu klienta

Pożyczki z obsługą w domu pożyczkobiorcy są starsze niż pożyczki pozabankowe udzielane online. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ aby uzyskać niezbędne wsparcie finansowe nie musimy wychodzić z domu. Pieniędzy otrzymasz od ręki we własnym mieszkaniu. Więc na czym polega usługa udzielenia pożyczki w domu klienta?

Pierwsza pożyczka bez odsetek
Pierwsza pożyczka bez odsetek

Obecnie oferta pierwszej pożyczki bez oprocentowania już nie dziwi. Darmowa chwilówka już na stałe znajduje się w ofercie firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek bez procentów nowym pożyczkobiorcom. Pożyczki za darmo na 30 dni i pożyczki darmowe na 60 dni różnią się wysokością kwoty zobowiązania i warunkami współpracy. Gdzie znaleźć najbardziej atrakcyjne propozycje chwilówek bez zbędnych opłat? Możesz to sprawdzić poniżej i cieszyć się szybką gotówką.