Monthly Archives: March 2018

Dywersyfikacja oszczędności –  co to jest i jak działa
Dywersyfikacja oszczędności – co to jest i jak działa

Chociaż pojęcie dywersyfikacji oszczędności brzmi bardzo skomplikowanie, jednak jest to całkiem prosta rzecz, która ma za zadanie ochronę oszczędności każdej osoby. Inwestycja własnych oszczędności nie jest popularną czynnością wśród obywateli RP. Podstawowym powodem tego jest brak wiedzy w zakresie najkorzystniejszego wykorzystania kapitału. Jednak oszczędności polaków rosną z roku na rok. Czy są sposoby na optymalne oszczędzenie i czerpanie z tego więcej korzyści?

Pożyczki bez baz BIK i KRD
Pożyczki bez baz BIK i KRD

Osoby posiadające negatywny wpis w bazach dłużników nie są wiarygodne dla instytucji finansowych. Wysokość zaległego zobowiązania finansowego czy też przyczyna powstania zadłużenia oraz terminowość spłaty zupełnie nie mają żadnego znaczenia. Reguły prawne po prostu nie pozwalają takim firmom lub bankom udzielać pożyczek osobom, posiadającym negatywną historię kredytowania. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na pożyczki bez BIK i KRD.

Pożyczki od 18 lat bez zaswiadczen
Pożyczki od 18 lat bez zaswiadczen

Do uzyskania pożyczki wystarczy pełnoletność i posiadania dowodu osobistego. Jednak są również firmy pożyczkowe, udzielające pożyczek od 21 r.ż. Wymóg dotyczący wieku jest najbardziej widoczną informacją na stronie internetowej pożyczkodawcy. Chociaż pożyczka pozabankowa jest łatwa do uzyskania, to nie oznacza że instytucja pożyczkowa nie będzie stosować żadnych zastrzeżeń.