Monthly Archives: March 2018

Pożyczki bez baz BIK i KRD
Pożyczki bez baz BIK i KRD

Osoby posiadające negatywny wpis w bazach dłużników nie są wiarygodne dla instytucji finansowych. Wysokość zaległego zobowiązania finansowego czy też przyczyna powstania zadłużenia oraz terminowość spłaty zupełnie nie mają żadnego znaczenia. Reguły prawne po prostu nie pozwalają takim firmom lub bankom udzielać pożyczek osobom, posiadającym negatywną historię kredytowania. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na pożyczki bez BIK i KRD.

Pożyczki od 18 lat bez zaswiadczen
Pożyczki od 18 lat bez zaswiadczen

Do uzyskania pożyczki wystarczy pełnoletność i posiadania dowodu osobistego. Jednak są również firmy pożyczkowe, udzielające pożyczek od 21 r.ż. Wymóg dotyczący wieku jest najbardziej widoczną informacją na stronie internetowej pożyczkodawcy. Chociaż pożyczka pozabankowa jest łatwa do uzyskania, to nie oznacza że instytucja pożyczkowa nie będzie stosować żadnych zastrzeżeń.

Pożyczka od ręki – jak szybko uzyskać zastrzyku pieniędzy
Pożyczka od ręki – jak szybko uzyskać zastrzyku pieniędzy

Pożyczki od ręki to dobre rozwiązanie dla osób, których nagłe zaskoczyły problemy finansowe. Takie pożyczki są łatwo dostępne i nie potrzebują wychodzenia z domu. Wnioskować o pożyczkę od ręki można online z dowolnego urządzenia. Wystarczy mieć dostęp do Internetu. Koszty pożyczkowe przelewane są na konto wnioskodawcy w dniu aplikowania o chwilówkę. Czym dokładnie jest pożyczka od ręki wyjaśnimy w poniższym artykule.